Erdoğan Katerina'yı karşılayacak mı?

Yunanistan'ın ilk kadın Cumhurbaşkanı Katerina Sakellaropoulou, yarın Türkiye'ye geliyor. Aydın il sınırlarında yer alan Eşek Adası'na gelerek Türkiye'yi ziyaret edecek olan Yunan Cumhurbaşkanı Katerina...

Yunanistan'ın ilk kadın Cumhurbaşkanı Katerina Sakellaropoulou, yarın Türkiye'ye geliyor. Aydın il sınırlarında yer alan Eşek Adası'na gelerek Türkiye'yi ziyaret edecek olan Yunan Cumhurbaşkanı Katerina, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resmi konuğu mu olacak? Erdoğan, Katerina'yı karşılayacak mı?

Eşek Adası'na yapacağı ziyaret, kalymnos-news.gr adlı Yunan haber sitesinde açıklanınca Milli Savunma Bakanlığı eski genel sekreteri emekli Albay Ümit Yalım tarafından tüm medyaya duyuruldu.

23 Haziran tarihinde gazetemizde yer alan bu ziyaret haberinden sonra Cumhurbaşkanlığı yetkililerinden de Erdoğan'dan da bir açıklama gelmedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunan mevkidaşını karşılamayacaksa Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu mu karşılayacak?

Değerli okurlarım,

AKP, 2002 yılında tek başına iktidar olduktan sonra Ege denizinde bulunan vatan toprağı adalarımız Yunanistan tarafından tek tek işgal edilmeye hatta silahlandırılmaya başlandı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Süleyman Soylu; Uğur Dündar'ı oku 04 Şubat 2021 | 1.847 Okunma Erdoğan'ın anayasa niyetini açıklıyorum 03 Şubat 2021 | 4.281 Okunma Telekom'un hortumlanması 02 Şubat 2021 | 1.728 Okunma AKP-MHP kumpası ve CHP'deki istifalar 01 Şubat 2021 | 2.380 Okunma Gazeteciliğimin Hatıra Defteri - 1 31 Ocak 2021 | 645 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar