Erdoğan diktatör mü?

Erdoğan diktatör mü? Hiç umurumda değil… Canım Türkiye'm ve Türk milletim ise umurumda; Çünkü tek adam rejimine de Erdoğan'a da asla layık değildir.

CHP Meclis Grup Başkan Vekili Özgür Özel AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın muhalefet için, "beşinci kol" çıkışına karşı dedi ki; "Diktatör bozuntusu…"

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Özgür Özel için dedi ki;

- "Milli irade düşmanı bir şahıs Cumhurbaşkanımıza 'diktatör' diyerek yine demokrasi sınavından çakmış, faşistlik sınavından geçer not almış. Defalarca seçim kazanmış Cumhurbaşkanımıza 'diktatör' demek 5. kol faaliyetidir…"

Özgür Özel, Ömer Çelik'e yanıt vererek dedi ki;

-"Sayın Erdoğan çıkmış 'Türkiye'deki muhalefet 5. kol faaliyetidir' diyor, Franko şunu söylüyor; '4 koldan kuşattık 5. kol içerde çalışıyor.' Bir ülkenin cumhurbaşkanı çıkıp ülkenin muhalefetine 5. kol derse, o Franko ile bir anılırsa, ona cevap verilirse, 'diktatör bozuntusu' denilirse, orada düzeltilecek tek kelime vardır. 'Bozuntu' kısmını geri alıyorum 'diktatör' sizin olsun…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Süleyman Soylu; Uğur Dündar'ı oku 04 Şubat 2021 | 1.843 Okunma Erdoğan'ın anayasa niyetini açıklıyorum 03 Şubat 2021 | 4.274 Okunma Telekom'un hortumlanması 02 Şubat 2021 | 1.723 Okunma AKP-MHP kumpası ve CHP'deki istifalar 01 Şubat 2021 | 2.376 Okunma Gazeteciliğimin Hatıra Defteri - 1 31 Ocak 2021 | 635 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar