Devlet bütçesi sıfırlandı mı?

Her şeyin başı elbette sağlıktır. Devletin vatandaşlarına vermesi gereken hizmetlerin başında da sağlık olması gerekir. Covid 19 salgını bugün sağlığımızın önemini hepimize...

Her şeyin başı elbette sağlıktır. Devletin vatandaşlarına vermesi gereken hizmetlerin başında da sağlık olması gerekir. Covid 19 salgını bugün sağlığımızın önemini hepimize açıkça ispatlıyor.

Tıbbi Malzeme Üreticileri ve Sanayicileri Derneğinden Sağlık Bakanlığına, 18 yıllık AKP iktidarına ve 2 yıllık cumhurbaşkanlığı kabinesine, "Alacaklar tahsil edilinceye kadar Kamu ve Üniversite hastanelerine ortopedi ve omurga cerrahisi alan grubunda tıbbi cihaz temin etmesinin mümkün olmadığı anlaşılmıştır" diye son uyarı yapıldı.

Şehir hastaneleri kuran yandaş iş insanlarına, "Hasta ve Kar Garantisi" veren AKP hükümeti, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın bu sisteme itiraz etmesine rağmen geri adım atmıyor.

Yollara, köprülere, havaalanlarına, hastanelere kar garantisi ile milyarca lira ödeyen AKP iktidarı, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile Türkiye'nin sorunlarına hızlı çözüm üretileceğini vaat etmişti.

Değerli okurlarım,

Tek adam rejiminin çöktüğünün, devlet bütçesinin sıfırlandığının çok net görüntüsü şu açıklama ile ortaya çıktı:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Süleyman Soylu; Uğur Dündar'ı oku 04 Şubat 2021 | 1.861 Okunma Erdoğan'ın anayasa niyetini açıklıyorum 03 Şubat 2021 | 4.303 Okunma Telekom'un hortumlanması 02 Şubat 2021 | 1.736 Okunma AKP-MHP kumpası ve CHP'deki istifalar 01 Şubat 2021 | 2.392 Okunma Gazeteciliğimin Hatıra Defteri - 1 31 Ocak 2021 | 653 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar