Bu sorumsuzluğun bir bedeli olmalı

Peşinen söyleyeyim. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından derhal görevden alınmalıdır. Bu da yetmez. Profesörlüğü de YÖK tarafından Yok...

Peşinen söyleyeyim. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından derhal görevden alınmalıdır. Bu da yetmez. Profesörlüğü de YÖK tarafından Yok  edilmelidir.

Özetle sokağa çıkacak hali dahi kalmamalıdır.

Hepimizin bildiği deyişi şöyle değiştireyim: İmam yasak çiğnerse cemaat ne yapar?

Değerli okurlarım,

Milletin genel kanaati, koronavirüs salgınının ülkemize bulaşmasının sorumlusu da umre yapan vatandaşları Mekke ve Medine'de tutamayan Diyanet İşleri Başkanlığıdır.

Yaklaşık 20 bin vatandaşın Aralık ayında Çin'de başlayan ve Ocak ayında da Suudi Arabistan'a sıçramasını görmezden gelen Diyanet İşleri Başkanlığı bu vatandaşları neden orada sağlık kontrolünden geçirmedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ'cü paşalarda kilit isim: Erdoğan 29 Mayıs 2020 | 4.874 Okunma Neymiş? AKP'de FETÖ'cü yokmuş 28 Mayıs 2020 | 4.350 Okunma AKP ve MHP darbeci "Evren modeli" istiyor 27 Mayıs 2020 | 3.216 Okunma Erken seçim yok ise; AKP ve MHP neden panikledi? 25 Mayıs 2020 | 133 Okunma Erdoğan tükenmişlik sendromu içinde mi? 25 Mayıs 2020 | 5.538 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 3 yorum