Bu fotoğraflara bir de bu gözle bakın

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak mütekabiliyet yani eşitlik gereği Amerika Başkanı Donald Trump tarafından kabul edildi.Çünkü Trump'ın damadı da Ankara'da Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul...

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak mütekabiliyet yani eşitlik gereği Amerika Başkanı Donald Trump tarafından kabul edildi.

Çünkü Trump'ın damadı da Ankara'da Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilmişti.

Trump'ın kabulündeki görüşmede Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Hazine Bakanı Steven Mnuchin ve ABD Başkanının kıdemli danışmanı Trump'ın damadı Jared Kushner de hazır bulundu.


Peki, Türkiye'nin Amerika Büyükelçisi neden yoktu? Amerika'da olan Dışişleri Bakanı ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar neden yoktu?

Şu fotoğraftaki mütevazı çalışma odası takımına ve özellikle dünya devi Amerika'nın Başkanının oturduğu makam koltuğuna bakar mısınız?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Vali misin, AKP il başkanı mısın? 21 Ekim 2019 | 7.426 Okunma Davutoğlu: Hattı değil sathı siyaset 20 Ekim 2019 | 3.602 Okunma ​​​​​​​Terörle mücadelede çok ağır taviz verdik 19 Ekim 2019 | 3.289 Okunma ​​​​​​​Mektubu çöpe atmak onurumuza dokundu 18 Ekim 2019 | 3.119 Okunma Dünyanın en yiğidi Mehmetçik 17 Ekim 2019 | 2.606 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar