Bu fotoğraflara bir de bu gözle bakın

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak mütekabiliyet yani eşitlik gereği Amerika Başkanı Donald Trump tarafından kabul edildi.Çünkü Trump'ın damadı da Ankara'da Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul...

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak mütekabiliyet yani eşitlik gereği Amerika Başkanı Donald Trump tarafından kabul edildi.

Çünkü Trump'ın damadı da Ankara'da Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilmişti.

Trump'ın kabulündeki görüşmede Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Hazine Bakanı Steven Mnuchin ve ABD Başkanının kıdemli danışmanı Trump'ın damadı Jared Kushner de hazır bulundu.


Peki, Türkiye'nin Amerika Büyükelçisi neden yoktu? Amerika'da olan Dışişleri Bakanı ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar neden yoktu?

Şu fotoğraftaki mütevazı çalışma odası takımına ve özellikle dünya devi Amerika'nın Başkanının oturduğu makam koltuğuna bakar mısınız?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Halk diliyle söyleyeyim: Günahkârsınız 25 Mayıs 2019 | 60 Okunma Egemenlik kayıtsız şartsızdır YSK'nındır 24 Mayıs 2019 | 455 Okunma Erdoğan ve Terim ile hırs ve nefret 23 Mayıs 2019 | 1.255 Okunma Gerekçe merekçe yok, fasa fiso var… 22 Mayıs 2019 | 650 Okunma 17 yıllık kazık 18 günlük katkı 21 Mayıs 2019 | 1.821 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar