Birçok musibet bizi beklemekte

"Yüksek faizin nelere mal olduğu ortada. Yüksek faizle bizler gerçek anlamda yatırım yapabilir miyiz? İstihdam üretebilir misiniz? Mümkün değil. Üretim yapabilir misiniz? Mümkün değil.Faizlerinin piyasa...

"Yüksek faizin nelere mal olduğu ortada. Yüksek faizle bizler gerçek anlamda yatırım yapabilir miyiz? İstihdam üretebilir misiniz? Mümkün değil. Üretim yapabilir misiniz? Mümkün değil.

Faizlerinin piyasa koşulları doğrultusunda makul seviyelere çekilmesi gerekir.

Faizlerdeki yükselme sebebiyle kamu borçlanma oranımızda bir parça artış yaşanmışsa da hala Avrupa Birliği kriterlerine göre çok iyi bir durumdayız.

Enflasyonu yeniden tek haneli rakamlara indirerek, faizleri hızla düşürerek, ülkemizin üzerindeki kara bulutları dağıtıyoruz.

2020 inşallah, faizlerin çok daha düştüğü bir yıl olacak. Buradan girişimcilerimize sesleniyorum. Gelin, yatırım yapın. Her sektöre sesleniyorum. Hangi sektörde çalışıyorsan, gel yatırım yap.

Bankaların kapısı artık sizlere açık ve faizdeki oranlar açık net ortada. Gel, yatırım yap.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Süleyman Soylu; Uğur Dündar'ı oku 04 Şubat 2021 | 1.828 Okunma Erdoğan'ın anayasa niyetini açıklıyorum 03 Şubat 2021 | 4.250 Okunma Telekom'un hortumlanması 02 Şubat 2021 | 1.719 Okunma AKP-MHP kumpası ve CHP'deki istifalar 01 Şubat 2021 | 2.365 Okunma Gazeteciliğimin Hatıra Defteri - 1 31 Ocak 2021 | 614 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar