Bekir Coşkun ve Enis Berberoğlu

Hepiniz tanıyor, seviyor, yazılarını ve kitaplarını beğeni ile okuyordunuz. Sözcü yazarı değerli canım ağabeyim, duayen gazeteci yazar Bekir Coşkun'dan bahsediyorum.Bekir ağabeyimle telefonla görüştüm....

Hepiniz tanıyor, seviyor, yazılarını ve kitaplarını beğeni ile okuyordunuz. Sözcü yazarı değerli canım ağabeyim, duayen gazeteci yazar Bekir Coşkun'dan bahsediyorum.

Bekir ağabeyimle telefonla görüştüm. Çok güzel bir haber vereyim size melun hastalığı yendi. Tüm vatandaşlara selamları, saygıları ve sevgileri var.

Nasılsınız Bekir ağabey diye sorunca şunları söyledi:

"Türkiye gibiyim. Kemoterapi nedeniyle vücudumun çeşitli yerlerinde zaman zaman ağrılarım oluyor. Tıpkı Türkiye'de vatandaşları çektiği sıkıntılar gibi ben de sıkıntı içindeyim.

Ama tün sevenlerim bilsinler ki Türkiye'de ben de bu sıkıntıları günleri atlatacağız. Mutlaka atlatacak, güzel günleri hep birlikte yaşayacağız."

Bu sözleri üzerine aklına Bekir Coşkun'un, "Ona Cumhurbaşkanı denmez!.." başlıklı yazısı aklıma geldi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Millete avucunu yala, Saraya ise ballı bütçe 23 Ekim 2020 | 26 Okunma Yerli ve Milli hayalimiz 22 Ekim 2020 | 1.606 Okunma Seyyar markete ödül, askıda ekmeğe eleştiri 21 Ekim 2020 | 1.218 Okunma Bekir abim ölmedi, hiç ölmeyecek ki... 20 Ekim 2020 | 538 Okunma Karanlık değil aydınlık için tüm ışıklar yanmalı 19 Ekim 2020 | 910 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar