Bakanlar birbirlerini "FETÖ'cü" diye suçladı

Metal yorgunluğu, AKP'nin içinden Recep Tayyip Erdoğan hükümetine sıçradı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Adalet Bakanı Abdülhamit Gül birbirlerini "FETÖ'cü" olmakla suçladılar.Damat bakan Berat...

Metal yorgunluğu, AKP'nin içinden Recep Tayyip Erdoğan hükümetine sıçradı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Adalet Bakanı Abdülhamit Gül birbirlerini "FETÖ'cü" olmakla suçladılar.

Damat bakan Berat Albayrak'ın abisi Serhat Albayrak tarafından yönetilen Sabah gazetesinde Dilek Güngör, "Yargıda tehlikenin farkında mısınız?" başlıklı bir yazı yazarak Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ü çok ağır şekilde eleştirdi.

"FETÖ'nün azılı elemanlarını bir mahkeme serbest bırakıyor, diğeri yeniden tutukluyor. Örgütün para kaynağı olarak bilinen holdinglerle ilgili akıl almaz kararlar çıkıyor. Ankesör soruşturmasına takılan hakim ve savcılarla ilgili Yargıtay'ın sesi çıkmıyor.

Hatırlarsanız, 17-25 Aralık'ta FETÖ'nün kumpas davalarıyla hükümeti devirme planı suya düşünce yargıda ciddi bir temizlik harekâtı başlatıldı.

15 Temmuz'daki hain darbeden sonra bir kısım FETÖ'cüler ihraç edildi.

Bir süre sonra FETÖ'den boşalan koltuklara başka gruplar oturdu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AKP'nin önemli ismi de isyanda 23 Ekim 2019 | 6.509 Okunma İşte Amerika'nın terör ordusu 22 Ekim 2019 | 2.976 Okunma Vali misin, AKP il başkanı mısın? 21 Ekim 2019 | 12.959 Okunma Davutoğlu: Hattı değil sathı siyaset 20 Ekim 2019 | 3.631 Okunma ​​​​​​​Terörle mücadelede çok ağır taviz verdik 19 Ekim 2019 | 3.305 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar