Bakanlar birbirlerini "FETÖ'cü" diye suçladı

Metal yorgunluğu, AKP'nin içinden Recep Tayyip Erdoğan hükümetine sıçradı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Adalet Bakanı Abdülhamit Gül birbirlerini "FETÖ'cü" olmakla suçladılar.Damat bakan Berat...

Metal yorgunluğu, AKP'nin içinden Recep Tayyip Erdoğan hükümetine sıçradı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Adalet Bakanı Abdülhamit Gül birbirlerini "FETÖ'cü" olmakla suçladılar.

Damat bakan Berat Albayrak'ın abisi Serhat Albayrak tarafından yönetilen Sabah gazetesinde Dilek Güngör, "Yargıda tehlikenin farkında mısınız?" başlıklı bir yazı yazarak Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ü çok ağır şekilde eleştirdi.

"FETÖ'nün azılı elemanlarını bir mahkeme serbest bırakıyor, diğeri yeniden tutukluyor. Örgütün para kaynağı olarak bilinen holdinglerle ilgili akıl almaz kararlar çıkıyor. Ankesör soruşturmasına takılan hakim ve savcılarla ilgili Yargıtay'ın sesi çıkmıyor.

Hatırlarsanız, 17-25 Aralık'ta FETÖ'nün kumpas davalarıyla hükümeti devirme planı suya düşünce yargıda ciddi bir temizlik harekâtı başlatıldı.

15 Temmuz'daki hain darbeden sonra bir kısım FETÖ'cüler ihraç edildi.

Bir süre sonra FETÖ'den boşalan koltuklara başka gruplar oturdu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İnönü'yü rahmetle anıyorum 24 Eylül 2020 | 187 Okunma Emniyet İstihbarat'a ve MİT'e rakip CİP 23 Eylül 2020 | 2.869 Okunma Türk doktorlarına muhtaç olursanız… 22 Eylül 2020 | 907 Okunma Anayasa gömleği Erdoğan'ı iktidarda tutmak için dikildi 21 Eylül 2020 | 2.276 Okunma Türkiye'nin ilk kadın cumhurbaşkanı 20 Eylül 2020 | 3.474 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar