Bakanlar birbirlerini "FETÖ'cü" diye suçladı

Metal yorgunluğu, AKP'nin içinden Recep Tayyip Erdoğan hükümetine sıçradı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Adalet Bakanı Abdülhamit Gül birbirlerini "FETÖ'cü" olmakla suçladılar.Damat bakan Berat...

Metal yorgunluğu, AKP'nin içinden Recep Tayyip Erdoğan hükümetine sıçradı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Adalet Bakanı Abdülhamit Gül birbirlerini "FETÖ'cü" olmakla suçladılar.

Damat bakan Berat Albayrak'ın abisi Serhat Albayrak tarafından yönetilen Sabah gazetesinde Dilek Güngör, "Yargıda tehlikenin farkında mısınız?" başlıklı bir yazı yazarak Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ü çok ağır şekilde eleştirdi.

"FETÖ'nün azılı elemanlarını bir mahkeme serbest bırakıyor, diğeri yeniden tutukluyor. Örgütün para kaynağı olarak bilinen holdinglerle ilgili akıl almaz kararlar çıkıyor. Ankesör soruşturmasına takılan hakim ve savcılarla ilgili Yargıtay'ın sesi çıkmıyor.

Hatırlarsanız, 17-25 Aralık'ta FETÖ'nün kumpas davalarıyla hükümeti devirme planı suya düşünce yargıda ciddi bir temizlik harekâtı başlatıldı.

15 Temmuz'daki hain darbeden sonra bir kısım FETÖ'cüler ihraç edildi.

Bir süre sonra FETÖ'den boşalan koltuklara başka gruplar oturdu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Saldırıların arkası faili meçhul cinayetler mi? 21 Ocak 2021 | 3.363 Okunma Erdoğan ile Bahçeli ilk kez ters düştü 20 Ocak 2021 | 9.415 Okunma 50 yıldır Özgür Gazeteciyim 19 Ocak 2021 | 884 Okunma "Azgın milliyetçilik" 18 Ocak 2021 | 4.694 Okunma Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür ediyorum… 17 Ocak 2021 | 10.127 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar