Bahçeli'nin hastalığının içyüzünü açıklıyorum

1948 yılında Osmaniye'de doğan 71 yaşındaki MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlık durumu hakkında çeşitli söylentiler o kadar yoğun ki, parti yetkilileri peş peşe açıklamalar yaptılar.

Objektif gazetecilik anlayışım çerçevesinde bu açıklamalara tek tek yer vereyim.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, şöyle yalanladı:

"Mide bulantısı şikâyetiyle hastaneye geldi. İddia edildiği gibi beyin kanaması ya da kalp hastalığı yoktur. Şu anda şuuru açık, konuşabilir durumdadır, istirahat etmektedir."

MHP Grup Başkanvekili Erhan Akçay şu açıklamayı yaptı:

"İstirahat halinde. Bütün görüşmeleri, çalışmaları anbean takip ediyor. Yani Meclisin açılışından komisyon çalışmalarına kadar sürekli irtibat halindeyiz, görüşüyoruz, bilgi sunuyoruz. Bize talimatlar veriyor. Bunun dışında bir şey söylemeye gerek yok."

MHP basın danışmanı Metin Özkan,  televizyonda şunları söyledi:

"Sayın Bahçeli üst solunum yolları enfeksiyonu sebebiyle Başkent Hastanesi'ne gitti. Tedavisi tamamlandı ve aynı gün çıktı. Sayın Bahçeli daha önce 2 kez kalp ameliyatı geçirmiş ama ona rağmen çakı gibi ayakta duran yaşına rağmen çok dinç ve dinamik bir isim.

Şehir hastanesi de evine yakın yerde olduğu için oraya gidiyor.

Bu giriş çıkışlar gizli yapılmıyor. Asansörden girmiyor, kalorifer dairesinden girmiyor normal insanların girdiği kapıdan girip çıkıyor."

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AKP iktidarının kurbanlıkları 04 Ağustos 2020 | 2.039 Okunma Erbaş aynı Erbaş ama Bahçeli hangi Bahçeli? 03 Ağustos 2020 | 3.295 Okunma Yurtdışı kurban; Diyanet ve hıyanet 02 Ağustos 2020 | 4.033 Okunma Yılmaz Özdil de bana hak verdi 01 Ağustos 2020 | 2.497 Okunma Cumhurbaşkanı Halife mi olacak? 31 Temmuz 2020 | 1.519 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum