Bahçeli bu ağır sözleri kime söyledi?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sadece bu sözleri değil çok ağır hakaretleri kime, ne zaman söyledi? Yazının sonunda okuyacaksınız.Bugün millet ittifakına, "illet, zillet" diyen ve Mansur Yavaş'a "ahlak" dersi...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sadece bu sözleri değil çok ağır hakaretleri kime, ne zaman söyledi? Yazının sonunda okuyacaksınız.

Bugün millet ittifakına, "illet, zillet" diyen ve Mansur Yavaş'a "ahlak" dersi vermeye kalkan Bahçeli bakın Cumhurbaşkanını dün nasıl, hangi sözlerle eleştiriyor.

"Türkiye Cumhuriyeti Recep Tayyip Erdoğan'ın kuşatması ve tazyiki altında.

Erdoğan layık olmadığı makamın ağırlığı altında ezilmiş, siyasi tarafgirlikle, açılış kılıfı altında düzenlediği mitinglerle Cumhurbaşkanlığını mahvetmiştir.

Bu şahıs her gün fitne saçmaktadır. Erdoğan israf, itham, inkâr ve iftiradır.

Dün yine zırvalamış, hezeyana batmış, zıvanadan çıkmıştır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Siyasi depremler 18 Ağustos 2019 | 2.870 Okunma Diyanet ve Milli Eğitime rakip: İttihad-ul Ulema 17 Ağustos 2019 | 2.478 Okunma Erdoğan'ın tüm vergi kararları geçersiz 16 Ağustos 2019 | 973 Okunma Enflasyon yüzde 5.01 imiş Erdoğan ne zam aldı? 15 Ağustos 2019 | 4.442 Okunma Kavakçı ailesi AKP'yi bölüyor 14 Ağustos 2019 | 8.371 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar