Bahçeli bu ağır sözleri kime söyledi?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sadece bu sözleri değil çok ağır hakaretleri kime, ne zaman söyledi? Yazının sonunda okuyacaksınız.Bugün millet ittifakına, "illet, zillet" diyen ve Mansur Yavaş'a "ahlak" dersi...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sadece bu sözleri değil çok ağır hakaretleri kime, ne zaman söyledi? Yazının sonunda okuyacaksınız.

Bugün millet ittifakına, "illet, zillet" diyen ve Mansur Yavaş'a "ahlak" dersi vermeye kalkan Bahçeli bakın Cumhurbaşkanını dün nasıl, hangi sözlerle eleştiriyor.

"Türkiye Cumhuriyeti Recep Tayyip Erdoğan'ın kuşatması ve tazyiki altında.

Erdoğan layık olmadığı makamın ağırlığı altında ezilmiş, siyasi tarafgirlikle, açılış kılıfı altında düzenlediği mitinglerle Cumhurbaşkanlığını mahvetmiştir.

Bu şahıs her gün fitne saçmaktadır. Erdoğan israf, itham, inkâr ve iftiradır.

Dün yine zırvalamış, hezeyana batmış, zıvanadan çıkmıştır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ yargıda AKP uykuda 04 Haziran 2020 | 599 Okunma Türk ordusunun rakibi Türk jandarması mı? 03 Haziran 2020 | 3.779 Okunma Ege denizi artık Yunan gölü oldu 02 Haziran 2020 | 2.909 Okunma İşte AKP'ye ilk resmi FETÖ uyarısı 01 Haziran 2020 | 4.522 Okunma 15 Temmuz’da Erdoğan ile aynı otelde kalan Amiral… 31 Mayıs 2020 | 9.054 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar