Anayasa mı kaldı iki gözüm efendim?

Erken seçim ve cumhurbaşkanı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden adaylığı konusundaki tartışmaya TOBB Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Turgut Baştuğ, "…...

Erken seçim ve cumhurbaşkanı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden adaylığı konusundaki tartışmaya TOBB Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Turgut Baştuğ, "… Lakin Anayasa mı kaldı iki gözüm efendim?" mesajı ile katıldı.

Sözcü yazarı ustam Rahmi Turan ve Çoban Ateşi oluşumu lideri dostum Rıfat Serdaroğlu ile aramızdaki yazışmalar ve tartışmalar sürüyor.

Serdaroğlu'ndan bir Prof. Baştuğ'dan ise iki müthiş soru içeren mesajlar aldım:

Prof. Baştuğ'un mesajı şöyle:

"Sayın Uğuroğlu, Erdoğan'ın tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesi konusundaki Anayasa hükmünü yazınızdan sonra tekrar okudum. Siz haklısınız. Şayet meclis erken seçim kararı almazsa Anayasa hükmüne göre aday olamaz.

Lakin Anayasa mı kaldı iki gözüm efendim?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Soylu Bahçeli'ye şimdi minnet borcunu ödüyor 23 Ocak 2021 | 450 Okunma Saldırıların müsebbibi Bahçeli'nin ilanıdır!.. 22 Ocak 2021 | 4.144 Okunma Saldırıların arkası faili meçhul cinayetler mi? 21 Ocak 2021 | 4.184 Okunma Erdoğan ile Bahçeli ilk kez ters düştü 20 Ocak 2021 | 9.602 Okunma 50 yıldır Özgür Gazeteciyim 19 Ocak 2021 | 886 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar