Anayasa mı kaldı iki gözüm efendim?

Erken seçim ve cumhurbaşkanı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden adaylığı konusundaki tartışmaya TOBB Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Turgut Baştuğ, "…...

Erken seçim ve cumhurbaşkanı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden adaylığı konusundaki tartışmaya TOBB Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Turgut Baştuğ, "… Lakin Anayasa mı kaldı iki gözüm efendim?" mesajı ile katıldı.

Sözcü yazarı ustam Rahmi Turan ve Çoban Ateşi oluşumu lideri dostum Rıfat Serdaroğlu ile aramızdaki yazışmalar ve tartışmalar sürüyor.

Serdaroğlu'ndan bir Prof. Baştuğ'dan ise iki müthiş soru içeren mesajlar aldım:

Prof. Baştuğ'un mesajı şöyle:

"Sayın Uğuroğlu, Erdoğan'ın tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesi konusundaki Anayasa hükmünü yazınızdan sonra tekrar okudum. Siz haklısınız. Şayet meclis erken seçim kararı almazsa Anayasa hükmüne göre aday olamaz.

Lakin Anayasa mı kaldı iki gözüm efendim?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yargı başkaldırıyor… 19 Eylül 2019 | 2.601 Okunma Putin ve Ruhani Erdoğan'a ne mesaj verdi? 18 Eylül 2019 | 4.099 Okunma Uzanların 2 milyar doları buhar oldu 17 Eylül 2019 | 4.738 Okunma Cem Uzan yeniden yargılanmalı! 16 Eylül 2019 | 3.743 Okunma Milli Eğitim'de de kiralık araç skandalı 15 Eylül 2019 | 3.836 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar