Aile hekimleri tükenmişlik yaşıyor

Hastanelerin yükünü azaltan en önemli kuruluş olan Aile Hekimliği sisteminin sağlıkçıları, pandemi nedeniyle büyük risk altında olmalarına rağmen özveri ile görevlerini...

Hastanelerin yükünü azaltan en önemli kuruluş olan Aile Hekimliği sisteminin sağlıkçıları, pandemi nedeniyle büyük risk altında olmalarına rağmen özveri ile görevlerini sürdürüyorlar.

Sağlık sisteminin kahramanları bazı doktorlar, hemşireler, sağlık personeli bizleri tedavi ederek sağlığımıza kavuşturmak için koronavirüs kaparak hayatlarını kaybettiler, kaybetmeye de devam ediyorlar.

Ankara'nın tanınmış emlak müşaviri ve yazar Salim Taşçı, Türkiye Futbol Federasyonuna, "Bu sezon süper ligin adı şöyle olsun: Sağlıkçılar" diye çok güzel bir öneride bulundu.

Hem köşemde yayınladım hem de Federasyon Başkanı Nihat Özdemir ile konuştum ki o da bu fikri benimsediğini söylemişti.

Süper Ligde 4 hafta, "isimsiz" öneri ise "sahipsiz" kaldı...

Değerli okurlarım,

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Süleyman Soylu; Uğur Dündar'ı oku 04 Şubat 2021 | 1.861 Okunma Erdoğan'ın anayasa niyetini açıklıyorum 03 Şubat 2021 | 4.303 Okunma Telekom'un hortumlanması 02 Şubat 2021 | 1.736 Okunma AKP-MHP kumpası ve CHP'deki istifalar 01 Şubat 2021 | 2.392 Okunma Gazeteciliğimin Hatıra Defteri - 1 31 Ocak 2021 | 653 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar