Aile hekimleri tükenmişlik yaşıyor

Hastanelerin yükünü azaltan en önemli kuruluş olan Aile Hekimliği sisteminin sağlıkçıları, pandemi nedeniyle büyük risk altında olmalarına rağmen özveri ile görevlerini...

Hastanelerin yükünü azaltan en önemli kuruluş olan Aile Hekimliği sisteminin sağlıkçıları, pandemi nedeniyle büyük risk altında olmalarına rağmen özveri ile görevlerini sürdürüyorlar.

Sağlık sisteminin kahramanları bazı doktorlar, hemşireler, sağlık personeli bizleri tedavi ederek sağlığımıza kavuşturmak için koronavirüs kaparak hayatlarını kaybettiler, kaybetmeye de devam ediyorlar.

Ankara'nın tanınmış emlak müşaviri ve yazar Salim Taşçı, Türkiye Futbol Federasyonuna, "Bu sezon süper ligin adı şöyle olsun: Sağlıkçılar" diye çok güzel bir öneride bulundu.

Hem köşemde yayınladım hem de Federasyon Başkanı Nihat Özdemir ile konuştum ki o da bu fikri benimsediğini söylemişti.

Süper Ligde 4 hafta, "isimsiz" öneri ise "sahipsiz" kaldı...

Değerli okurlarım,

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gerçek demokrasi için tek yolu seçim 29 Ekim 2020 | 42 Okunma Erdoğan'ın abartıları ve Diyanet'in ihaneti 28 Ekim 2020 | 2.164 Okunma Parlamenter rejime ilk adım gelecek 27 Ekim 2020 | 2.191 Okunma Hangisi kara lekedir Müslümanlar için? 26 Ekim 2020 | 822 Okunma İYİ Parti'nin doğum gününde sürpriz konuk: Kılıçdaroğlu 25 Ekim 2020 | 1.448 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar