Adalet reformu strateji belgesi mi? Hadi ordan

Adalet çığlıklarını Adalet Bakanlığı'nın hazırladığı ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun desteklediği ancak tam metnin açıklanmadığı "Yargı...

Adalet çığlıklarını Adalet Bakanlığı'nın hazırladığı ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun desteklediği ancak tam metnin açıklanmadığı "Yargı Reformu Strateji Belgesi" susturacak mı? Peşinen söyleyeyim hiç sanmıyorum.

Barcelona'dan gönderilen Arda Turan diye biri var.

Arda'ya futbolcu ya da sporcu demek, alın teri ile yarışan ve büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, "Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim" sözüne layık olan gerçek sporculara hakaret olur.

Bu Arda Turan, geçen yıl şarkıcı Berkay Şahin'e kafa atıp eşi Özlem Şahin'i de taciz ettiği iddiasıyla yargılandı ve dava karara bağlandı.

Mahkeme, "Ruhsatsız silah taşıma, korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etme ve Kasten yaralama" suçlarından toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası verdi.

Mahkeme hapis cezalarında hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akıl almaz siyasi mantık 04 Temmuz 2020 | 218 Okunma "Siyasi fişleme" yasası Meclis'te 03 Temmuz 2020 | 2.786 Okunma Cem Uzan Genç Parti genel başkanı olacak 02 Temmuz 2020 | 4.327 Okunma Fethullah nerede? Savcılar nerede? 01 Temmuz 2020 | 3.884 Okunma Saray bürokrasisi Erdoğan'ı izole etti 30 Haziran 2020 | 3.411 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar