Adalet reformu strateji belgesi mi? Hadi ordan

Adalet çığlıklarını Adalet Bakanlığı'nın hazırladığı ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun desteklediği ancak tam metnin açıklanmadığı "Yargı...

Adalet çığlıklarını Adalet Bakanlığı'nın hazırladığı ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun desteklediği ancak tam metnin açıklanmadığı "Yargı Reformu Strateji Belgesi" susturacak mı? Peşinen söyleyeyim hiç sanmıyorum.

Barcelona'dan gönderilen Arda Turan diye biri var.

Arda'ya futbolcu ya da sporcu demek, alın teri ile yarışan ve büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, "Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim" sözüne layık olan gerçek sporculara hakaret olur.

Bu Arda Turan, geçen yıl şarkıcı Berkay Şahin'e kafa atıp eşi Özlem Şahin'i de taciz ettiği iddiasıyla yargılandı ve dava karara bağlandı.

Mahkeme, "Ruhsatsız silah taşıma, korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etme ve Kasten yaralama" suçlarından toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası verdi.

Mahkeme hapis cezalarında hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Saldırıların arkası faili meçhul cinayetler mi? 21 Ocak 2021 | 2.999 Okunma Erdoğan ile Bahçeli ilk kez ters düştü 20 Ocak 2021 | 9.389 Okunma 50 yıldır Özgür Gazeteciyim 19 Ocak 2021 | 883 Okunma "Azgın milliyetçilik" 18 Ocak 2021 | 4.694 Okunma Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür ediyorum… 17 Ocak 2021 | 10.122 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar