Adalet reformu strateji belgesi mi? Hadi ordan

Adalet çığlıklarını Adalet Bakanlığı'nın hazırladığı ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun desteklediği ancak tam metnin açıklanmadığı "Yargı...

Adalet çığlıklarını Adalet Bakanlığı'nın hazırladığı ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun desteklediği ancak tam metnin açıklanmadığı "Yargı Reformu Strateji Belgesi" susturacak mı? Peşinen söyleyeyim hiç sanmıyorum.

Barcelona'dan gönderilen Arda Turan diye biri var.

Arda'ya futbolcu ya da sporcu demek, alın teri ile yarışan ve büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, "Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim" sözüne layık olan gerçek sporculara hakaret olur.

Bu Arda Turan, geçen yıl şarkıcı Berkay Şahin'e kafa atıp eşi Özlem Şahin'i de taciz ettiği iddiasıyla yargılandı ve dava karara bağlandı.

Mahkeme, "Ruhsatsız silah taşıma, korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etme ve Kasten yaralama" suçlarından toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası verdi.

Mahkeme hapis cezalarında hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yargı başkaldırıyor… 19 Eylül 2019 | 4.010 Okunma Putin ve Ruhani Erdoğan'a ne mesaj verdi? 18 Eylül 2019 | 4.135 Okunma Uzanların 2 milyar doları buhar oldu 17 Eylül 2019 | 4.740 Okunma Cem Uzan yeniden yargılanmalı! 16 Eylül 2019 | 3.743 Okunma Milli Eğitim'de de kiralık araç skandalı 15 Eylül 2019 | 3.837 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar