Yolumuz doğru, hedefimiz berrak

Yeni bir yıla ümitle, yüksek hedeflerle, büyük beklentilerle girdik. Geçtiğimiz yılın olumsuzlukları geride kalmıştır ve ülke ve millet olarak 2021’in çok daha iyi olmasını istiyor ve bekliyoruz.

Yeni bir yıla ümitle, yüksek hedeflerle, büyük beklentilerle girdik. Geçtiğimiz yılın olumsuzlukları geride kalmıştır ve ülke ve millet olarak 2021’in çok daha iyi olmasını istiyor ve bekliyoruz. Yolumuz doğru, hedefimiz berraktır. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Cumhur İttifakı bu ülkenin çimentosu olduğu kadar, parlak geleceğinin de teminatıdır. Artık hesap veren değil hesap soran, bekleyen değil ilerleyen, isteyen değil yapan ve satan bir ülkeyiz. Verilene razı olmuyoruz, hakkımız neyse onu istiyor, onu alıyoruz.

DENGELER DEĞİŞTİ

Kovid salgınının bu yıl içinde tamamen kontrol altına alınması ve gündemimizden düşmesi en büyük dileğimiz ve beklentimizdir. Bu sadece bizim değil bütün dünyanın arzusudur. Gelişmeler her ne şekilde olursa olsun Kovid sonrası çok farklı bir dünya oluşacaktır. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Zilletin fezleke sınavı 26 Şubat 2021 | 516 Okunma Bunlar Türkiye'nin partileri mi? 25 Şubat 2021 | 689 Okunma Onlar bizim her şeyimiz 24 Şubat 2021 | 265 Okunma Bizi hedef yapan, hedefimiz olur 23 Şubat 2021 | 478 Okunma Kandilli katillerin kravatlı köleleri 22 Şubat 2021 | 544 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar