Yapılmasında fayda görülen düzenlemeler

Gazetelerde neredeyse her gün hukuk ve ekonomide reform paketleri hazırlandığı ve kısa zamanda açıklanacağı haberleri çıkıyor. Sayın Cumhurbaşkanı da bu tür bir hazırlığın olduğunu birkaç defa söyledi.

Gazetelerde neredeyse her gün hukuk ve ekonomide reform paketleri hazırlandığı ve kısa zamanda açıklanacağı haberleri çıkıyor. Sayın Cumhurbaşkanı da bu tür bir hazırlığın olduğunu birkaç defa söyledi. Muhtemelen önümüzdeki hafta, yapılan hazırlıkların bir sonuca bağlanacağı ve kamuoyu ile paylaşılacağı anlaşılıyor. Bu süreçte MHP’nin bu reformlara ne diyeceği üzerinden bir fitne fesat çıkarma gayretinde olanların varlığını da ibretle izliyoruz.

MHP ÖNERİLERİNİ AÇIKLADI

MHP’nin bu düzenlemelere ne diyeceğini aslında Sayın Bahçeli, “Cumhur İttifakı’nın gayesi, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin kalıcı ve köklü hâle gelmesi için ihtiyaç duyulan reformları, yasal düzenlemeleri, sosyal ve ekonomik iyileştirmeleri hayata geçirmektir” diyerek açıklamıştır. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HDP ile işbirliği suç ortaklığıdır 15 Şubat 2021 | 26 Okunma Yıkım güruhunun şaftı kaydı 13 Şubat 2021 | 595 Okunma Ne işimiz var Ay'da, istemezük! 12 Şubat 2021 | 604 Okunma Kemal, Meral, Macron, Miçotakis aynı frekansta 11 Şubat 2021 | 675 Okunma Bu milleti karanlığa çekemezsiniz 10 Şubat 2021 | 561 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum