Terör odağı parti olamaz

Zillet güruhunun sözcüleri, HDP’nin kapatılmasının önünü kesebilmek için akla ziyan gerekçeler ileri sürüyorlar. Kapatmanın bu terör odağını daha da güçlendireceğini, tepki oylarını toplayabileceğini söyleyenleri ibretle izliyoruz.

Türkiye'de terörün tamamen bitirilmesi için bütün unsurları ile aynı anda ve kararlılıkla mücadele edilmesi şarttır. Siyasi unsurlar da bunun içindedir, hatta en başındadır. Her terör örgütünün asıl hedefi siyasidir. PKK ve FETÖ terör örgütlerinin amaçları Türkiye’yi bölmektir. Bu bir siyasi hedeftir. Onun için PKK neyse, FETÖ de odur. FETÖ elebaşı Fetullah Gülen neyse, kravatlı terörist Demirtaş odur.

Zaten birbirlerini tamamlamış, ittifak yapmışlardır. Türkiye’ye meydan okumuş, ateşli silahlarla, bombalı suikastlarla, nefret söylemleriyle ve organize şekilde milli varlığımıza saldırmışlardır.

TERÖRÜN SİYASETİ OLAMAZ

FETÖ ile mücadelede bütün unsurların yok edilmesi şartı, PKK ve diğer terör örgütleri için de aynıyla geçerlidir. FETÖ’ye yardım ve yataklık yapanlar, destekleyip arka çıkanlar çok isabetli şekilde cezalandırılmışlardır. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
MHP, tavsama olursa harekete geçecek 14 Ocak 2021 | 1.686 Okunma Terör odağı parti olamaz 13 Ocak 2021 | 1.337 Okunma Kapatma davası süratle açılmalı 12 Ocak 2021 | 1.861 Okunma Zilletin dehşet dengesi 11 Ocak 2021 | 1.230 Okunma ABD karıştı, Kılıçdaroğlu su kaynattı 09 Ocak 2021 | 1.261 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar