Soykırım Ermenilerin ve Batının sicilidir

Türkiye ile ilişkilerinde bütün dengeleri yerle bir ederek, açık ve aleni bir düşmanlık yapan ABD, Ermenilerin tarihi gerçekleri tam tersine çeviren, tamamen bir iftiradan olan ibaret olan iddialarını da kabul ederek...

Türkiye ile ilişkilerinde bütün dengeleri yerle bir ederek, açık ve aleni bir düşmanlık yapan ABD, Ermenilerin tarihi gerçekleri tam tersine çeviren, tamamen bir iftiradan olan ibaret olan iddialarını da kabul ederek, artık dönüşü olmayan bir yol açtı. Türkiye bu iftirayı tümüyle reddetmiştir ve bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

VAHŞET VE SOYKIRIM BATININ SİCİLİDİR

Bugün bilgiye ulaşmak çok daha kolay ve hızlıdır. Bütün arşivler açılmış, yeteri kadar araştırma yapılmıştır. Saygın tarihçiler işin aslının ne olduğunu bilgi ve belgeleriyle ortaya koymuştur. Türk milletinin tarihinde ne zulüm de, soykırım da hiçbir zaman olmamıştır. Zulüm, işgal, kan ve gözyaşı, soykırım bugün Türkiye’yi suçlayan batılı ülkelerinin kara sicilidir. Fransa’dan, İngiltere’ye, Almanya’dan ABD’ye kadar hepsinin bugünkü varlığının temelinde vahşet ve soykırım vardır. Zaten bunun farkındalar ve aslında Türkiye’yi kendi kanlı tarihlerine ortak etmek istiyorlar. Diğerlerini bir kenara bıraktık, dünya tarihinin en büyük soykırımını yapmış Almanya bile, arkadan dolanarak Türkiye’yi bu kara tarihine ortak edebilmek için her türlü yalan ve iftiraya yol veriyor.

TARİHİMİZ ŞEREFLİDİR

Türk tarihi bir iftihar, şeref ve onur tarihidir. Osmanlı 3 kıtayı kapsayan bir cihan imparatorluğu kurmuştur, ama idaresindeki hiçbir milletin ne etnik, ne dini, ne kültürel varlığı ile asla meselesi olmamıştır. İdaresindeki bütün milletler asırlar boyu kendi dilleriyle, dinleriyle, kültürleriyle, gelenekleriyle huzur ve refah içinde yaşamış ve varlıklarını sürdürmüşlerdir. Osmanlı’nın zayıflaması ile birlikte de hepsi akadan vurmuş, isyan çıkarmış, katliam yapmış ve zamanın emperyalistlerinin yardım ve yönlendirmesi ile de ayrılıp gitmişlerdir. Osmanlı coğrafyasından 39 milli devlet çıkmıştır.

ANADOLU’DA SOYKIRIMA YÖNELDİLER

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Milli irade, CHP için yok hükmündedir 08 Mayıs 2021 | 556 Okunma Nasıl bir anayasa? 07 Mayıs 2021 | 617 Okunma Boşuna zembille indirmemişler 06 Mayıs 2021 | 691 Okunma Yeni anayasa için tarihi fırsat 05 Mayıs 2021 | 567 Okunma Sen Halk TV mi izledin? 04 Mayıs 2021 | 618 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar