Parti değil sorun üretme merkezi

Yeni yılda da uğraşacağımız en büyük ve en derin meselenin yine bu zillet güruhu olacağı daha ilk günden ortaya çıkmıştır.

Yeni yılda da uğraşacağımız en büyük ve en derin meselenin yine bu zillet güruhu olacağı daha ilk günden ortaya çıkmıştır. Yayınladıkları yeni yıl mesajları bunun en büyük kanıtıdır. Bozmakta, karalamakta, ülke ve milletin meselelerini güdük hesaplarına alet etmekte, fitne ve fesat çıkarmakta ve daha da önemlisi ihaneti sıradanlaştırmakta kaldıkları yerden devam ediyorlar.

PARTİNİN BAŞINDA SORUN VAR

Zilletin lokomotifi durumundaki CHP’nin ağır ve artık taşınamaz bir milli güvenlik sorunu olduğu her gün yeniden ispatlanıyor. Her şeyleri falso, her sözleri sorun. Kemal Kılıçdaroğlu bir parti genel başkanından çok, ülkenin varlığının ve birliğinin en büyük tehdidi hâline gelmiş, tam bir sorun üretme merkezine dönüşmüştür. Parti yönetimi de kendisine bakarak hiza-mesafe aldığı için aynı yolu devam ettiriyor, hatta zaman zaman çok daha ileri gidiyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şerden himmet bekliyorlar 21 Ocak 2021 | 2.015 Okunma Serok Ahmet'in itirafları 20 Ocak 2021 | 2.434 Okunma Fitne güruhunun hesapları yine bozuldu 19 Ocak 2021 | 2.046 Okunma Coni'nin demokrasisi 18 Ocak 2021 | 1.435 Okunma Yeni sistemin avantajları ve yapılması gerekenler 16 Ocak 2021 | 1.919 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar