Neye itiraz ettilerse boş çıktı

Türkiye’nin biriken ve gittikçe ağırlaşan çok ciddi, çok derin ve acil olarak çözüm bulunması gereken sorunları var. Bir beka sorunuyla karşı karşıya olduğumuzu artık herkes kabul ediyor.

Yeni bir İstiklal harbi veriyoruz. Böyle bir durumda özel hesaplar yapmak, siyasi menfaatler gözetmek vicdan ve ahlak sahibi insanların yapabileceği bir şey değildir. Siyaset elbette kendi mecrasında yürüyecektir. Bu başka bir meseledir. Ama selden kütük kapmaya çalışmanın vatanseverlikle ilgisi olamayacağı gibi insanlıkla izahı mümkün değildir. Öncelik bu selin durdurulmasında, normalleşmenin sağlanmasındadır.

VARLIĞIMIZ HEDEF ALINIYOR

15 Temmuz gibi dünyada eşi benzeri görülmemiş bir kalleşliği yaşadık. Etrafımızda bir kan kuşatması var ve işin nerelere kadar ulaşabileceğini lime lime edilen ülkelerin durumları ile net biçimde görüyoruz. Gözümüzün içine bakarak, doğrudan Türkiye’nin varlığını ve birliğini hedef alan terör örgütlerine tonlarca silah veriyor ve üzerimize salıyorlar. Tamamı batının piyano olan PKK-PYD-DEAŞ-FETÖ gibi azılı terör örgütlerinin hepsiyle ve onların asıl sahipleriyle aynı anda mücadele etmek zorundayız.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Güdük zihniyetin yeni tezahürü 28 Haziran 2019 | 2.355 Okunma Aldınız mı dersiniz? 27 Haziran 2019 | 2.419 Okunma Meğer ne kadar hazım sıkıntısı çeken varmış 25 Haziran 2019 | 2.895 Okunma Artık icraat zamanı 24 Haziran 2019 | 2.717 Okunma Kandil’in yancıları kime ne anlatıyor 22 Haziran 2019 | 2.319 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar