Ne utanıyorlar, ne vazgeçiyorlar

Terör örgütünü merkezine almış ve onun taleplerine göre siyaset üreten, Anayasa hazırlayan bir ittifaktan Türkiye’ye fayda geleceğini düşünmek bile derin bir gaflettir.

Türk milletinden başka her yerden, herkesten ve her şeyden himmet bekleyen zillet güruhu, bütün hesaplarının boşa çıkması, bütün ümitlerinin kırılması karşısında tam bir çılgınlık, hatta çıldırmışlık yaşıyor. Ne yapacaklarını, neye sarılacaklarını şaşırmış durumdalar. Kızgınlıkla, kırgınlıkla, çaresizlikle kendilerini kaybediyorlar. Bu hazin durumları gerçek yüzlerinin ortaya çıkmasını da sağlıyor.

DAHA NE OLMASI GEREKİYOR?

Zillet güruhu içinde siyaset yapanların her biri ayrı bir gaflet, delalet, hatta ihanet olan değerlendirmelerine, açıklamalarına alıştık. PKK’da, FETÖ’de ve olağanüstülüklerde iktidar arayan bir anlayıştan söz ediyoruz. Ortaklık kurdukları, birlikte Anayasa hazırladıkları HDP’nin nasıl bir terör yatağı olduğunu zaten biliyorduk. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kurultayların anlamı 27 Şubat 2021 | 370 Okunma Zilletin fezleke sınavı 26 Şubat 2021 | 529 Okunma Bunlar Türkiye'nin partileri mi? 25 Şubat 2021 | 690 Okunma Onlar bizim her şeyimiz 24 Şubat 2021 | 266 Okunma Bizi hedef yapan, hedefimiz olur 23 Şubat 2021 | 478 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar