Kafkaslardan aşıldı, Türklüğe şan katıldı

Can Azerbaycan Ermenistan’ın vahşet ve soykırımla işgal edip yerleştiği ve 28 yıldır mahzun ve mağdur olan Dağlık Karabağ’daki topraklarını büyük bir zaferle geri aldı.

Can Azerbaycan Ermenistan’ın vahşet ve soykırımla işgal edip yerleştiği ve 28 yıldır mahzun ve mağdur olan Dağlık Karabağ’daki topraklarını büyük bir zaferle geri aldı. Azerbaycan Türk Cumhuriyeti’ni gönülden kutluyor, sevinçlerini coşkuyla paylaşıyoruz. Zaferleri daim olsun. Şehitlere rahmet, yaralılara şifa, gazilere hayırlı ve uzun bir ömür diliyoruz.

ZOR OYUNU BOZDU

Bu başarı içinde bulunduğumuz yüzyılın en büyük zaferidir. MİNSK grubu denilen miskinlerin oyalama çabaları Azerbaycanımızın demir yumruğuyla sona ermiştir. Zor oyunu bozmuştur. Azerbaycanımız kararlı ve kahramanca bir mücadele sergilemiş, savaş hukuku içinde kalarak karşısındaki düşmanı yerle bir etmiş ve ezmiştir. Ermenistan denilen terörist devlet, yaptığı katliamların, soykırımın ve vahşetin hesabını ağır şekilde ödemiş ve hezimete uğrayarak teslim olmak zorunda kalmıştır. Ava giderken avlanmış, bütün kanlı hesapları, bütün kirli emelleri başlarına geçirilmiştir. Ordusu mahvedilmiş, sırtını dayadığı ağababaları ve kandan beslenen diasporası ile birlikte cehennemin dibine gönderilmiştir. Paşinyan denilen zavallı soytarılıklarının, alçaklıklarının, kalleşliklerinin cezasını sadece Karabağ’da ödemekle kalmamıştır, aynı zamanda kendi halkına karşı da çekecektir. Fare gibi kaçacak delik, sığınacak bir yer aramakla meşguldür.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu CHP varken düşmana ihtiyaç yok 30 Kasım 2020 | 751 Okunma İbretlik zavallılar 28 Kasım 2020 | 803 Okunma Siyaset korsanları 27 Kasım 2020 | 734 Okunma Onursuzluğun kuyruğuna girenler 26 Kasım 2020 | 783 Okunma Alayına yazıklar olsun 25 Kasım 2020 | 700 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar