İster sahada, isterseniz masada

Olması gereken oldu, Türkiye hak ve menfaatlerini korumak için gerekli olan her şeyi yaptı ve bundan sonra da asla taviz vermeyeceğini ve gerekirse hiç çekinmeden sahada olabileceğini gösterdi.

Olması gereken oldu, Türkiye hak ve menfaatlerini korumak için gerekli olan her şeyi yaptı ve bundan sonra da asla taviz vermeyeceğini ve gerekirse hiç çekinmeden sahada olabileceğini gösterdi. Suriye’de üzerimizde oynanan kanlı oyunları bozmak için üç ayrı harekât gerçekleştirdik. Sınırlarımızın dibinde kurulması planlanan terör devletçiğine hiçbir şekilde müsaade edilmeyeceğini tepelerine vura vura anlattık. İçerideki katil teröristleri inlerinde bulup temizledik ve temizlemeye devam ediyoruz.

SURİYE MESELESİ BU ŞEKİLDE DEVAM EDEMEZ

PKK’lı teröristlere alan açmak için Esad denilen eli kanlı katil ve ABD’nin ürünü DEAŞ vahşete yöneldiler. Can derdine düşen Suriyeliler kapılarımıza dayandı ve şu anda Türkiye’nin çeşitli yerlerine dağılmış 5 milyon civarında mülteci barındırıyoruz. Ancak, bu durumun devam edemeyeceğini önce söyledik, sonra anlamadıklarını görünce iki taraflı şekilde uygulamalı olarak anlattık. Yeni mülteci akınının kaynağı olacağı anlaşılan İdlib’de inisiyatif aldık. Her ne kadar Rusya verdiği sözleri tutmasa da yeni göç dalgasına izin vermedik. Türkiye’ye gelmiş olanların asıl hedefinin Avrupa ülkeleri olduğunu, dolayısı ile bu yükün sadece bizim üzerimize yıkılamayacağını yine önce anlattık ama anlamadılar. Sonra Avrupa’ya geçmek isteyenlere yol verdik, bütün dünya ayağa kalktı. Buna rağmen hâlâ ikiyüzlü ve kalleş tavırlarını devam ettiriyorlar. Hiç çareleri yok, tıpış tıpış masaya gelip istediğimizi verecekler, aksi hâlde sonucuna katlanırlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Böyle kıvraklık görülmemiştir 04 Aralık 2020 | 992 Okunma Düşmanın askerleri 03 Aralık 2020 | 866 Okunma Ülkesine kara çalmak kimseyi şerefli yapmaz 02 Aralık 2020 | 846 Okunma Şer cephesine malzeme olanlar 01 Aralık 2020 | 1.372 Okunma Bu CHP varken düşmana ihtiyaç yok 30 Kasım 2020 | 834 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar