Düşmanın askerleri

CHP’nin sadece ihanetin değil, her türlü rezilliğin merkezine dönüştüğünü, bizzat partinin içinde olanların beyanlarından anlıyoruz. Ahlakla, insanlıkla, edeple izahı mümkün olmayan şeyler yine kendileri tarafından ortalığa saçılıyor.

Türkiye 7 düvele karşı bir beka mücadelesi veriyor ama biz her defasında CHP’yi yazmak ve anlatmak zorunda kalıyoruz. Bunun sebebi gayet açıktır. CHP yaptıklarıyla, söyledikleriyle, duruşu ve tavrıyla bütün Türk ve Türkiye düşmanlarını geride bırakmıştır. Biz CHP’nin en ciddi, en ivedi ve en büyük milli güvenlik sorunu hâline geldiğini, hatta onu da aşıp bir beka sorununa dönüştüğünü bir süredir yazıyoruz. Şimdi artık bu ülkenin bölünmez bütünlüğünden yana olan herkes aynı şeyi kabul ediyor ve söylüyor. Daha da vahim olanı bu durumun gün geçtikçe ağırlaşması ve başta Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP yönetiminin ihaneti bir görev hâline getirmiş olmasıdır.

TÜRK VE TÜRKİYE DÜŞMANLIĞI

Partinin başı ihanetin merkezia olunca gerisi de onu takip ediyor, hatta ona şirin görünmek için daha da ileri gidiyor. CHP’nin bugünkü özeti budur. Sorun öncelikle Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Kendisini özel olarak seçip partinin başına getirenleri yanıltmadığı gibi, belli ki akıl, vicdan, ahlak ve karakter olarak da zaten aradığı fırsat buymuş. Türk ve Türkiye düşmanlığı hücrelerine kadar sinmiş ve şimdi her bulduğu fırsatta hayata geçiriyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Coni'nin demokrasisi 18 Ocak 2021 | 1.433 Okunma Yeni sistemin avantajları ve yapılması gerekenler 16 Ocak 2021 | 1.917 Okunma Neden sistem değişikliğine gidildi? 15 Ocak 2021 | 877 Okunma MHP, tavsama olursa harekete geçecek 14 Ocak 2021 | 1.739 Okunma Terör odağı parti olamaz 13 Ocak 2021 | 1.341 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar