Bunlar bu hale nasıl geliyorlar?

Boşuna uğraşmayın, Cumhur İttifakı tam yol ilerlemektedir. Türkiye’yi Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyet seviyesine çıkarmaya çok yaklaşmıştır. Zaten nelerine güvenerek, hangi sicillerine inanarak iktidar hayali kuruyorlar, anlamak mümkün değil.

Cumhur İttifakı, Türkiye’nin dönüm noktası olmuştur. Bu ittifakın oluşmasından sonra sadece siyaset rayına oturmakla kalmamış, dış politikadan terörle mücadeleye, ekonomiden milli ve yerli sanayinin büyük bir ivme kazanıp belirleyici konuma gelmesine kadar her şey değişmiştir. Olumlu, verimli, etkin ve saygın bir hâl almıştır. Kıskançlıklar, bu gelişmelerden duyulan rahatsızlıklar bir şeyi değiştirmiyor. Türkiye her alanda tarihi adımlar atıyor ve sonuç alıyor. Aklı başında olan, vicdan sahibi herkes bunu biliyor, görüyor ve kabul ediyor. Bu böyle devam etmelidir ve edecektir.

PARTİ MESELESİ DEĞİL

Bu bir parti meselesi değildir, çok daha geniş, çok daha büyük ve çok daha anlamlıdır. Cumhur İttifakı bu ülkenin sadece bugünü değil, aynı zamanda geleceğidir.

Sayın Cumhurbaşkanı da, Sayın Devlet Bahçeli de bunu böyle görüyor ve ona göre tavır alıyor. Zaten her fırsatta da bunu söylüyor ve arkasında duruyorlar. Kaldı ki, bunun siyasi karşılığı da son derece net ve büyüktür.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hayâsız tuzak 27 Ocak 2021 | 1.631 Okunma Yapılmasında fayda görülen düzenlemeler 26 Ocak 2021 | 1.969 Okunma Ne utanıyorlar, ne vazgeçiyorlar 25 Ocak 2021 | 2.337 Okunma Erken seçim de, parlamenter sistem de yok 23 Ocak 2021 | 1.756 Okunma Yıkım güruhu komplo peşinde 22 Ocak 2021 | 1.132 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar