Bu CHP varken düşmana ihtiyaç yok

Yanlışın, yalanın, istismarın, ihanetin hangi birini sayalım? Türkiye’nin faydasına olan, yücelmesini ve yükselmesini sağlayacak her ne varsa, hepsinin karşısına dikilir, olmayacak bahanelerle karalar ve yok etmeye çalışırlar.

En son söyleyeceğimizi en başta söyleyelim. Bu CHP varken, Türkiye’nin ne başka bir düşmana hiç ihtiyacı yoktur. CHP bütün Türk ve Türkiye düşmanları biraraya gelseler, cesaret edecekleri, başaramayacakları her türlü düşmanlığı hiç düşünmeden, hiç çekinmeden ve büyük bir pişkinlikle yapıyor. Sonra da çıkıp herkesten çok bağırıyor, herkesi susturmaya, bastırmaya uğraşıyor.

Bugünkü CHP yönetimi, bu milletin sırtında artık taşınamayacak çok ağır bir yük olmaya başlamıştır ve bu duruma müdahale etmesi gerekenler de, öncelikle CHP’ye oy veren vatandaşlarımız, sonra da eğer hala kaldıysa bu partinin aklı başında üyeleri ve delegasyonudur. Duyarlı, vicdanlı, ahlaklı, ülke ve milletini seven, milli duran herkesin özellikle ve sistemli bir şekilde partiden uzaklaştırıldığını son kurultay örneğinde olduğu gibi bütün Türk milleti net şekilde gördüğü için, “eğer hala kaldıysa” notunu düşmek zorunda kalıyoruz. Nitekim, CHP’nin hazin gidişatından rahatsız olanlar yollarını ayırdıkları gibi, farklı ve yeni parti arayışlarına da başlamışlardır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Husumet cephesine ikaz! 07 Ocak 2021 | 1.868 Okunma Aldıkları talimata uyuyorlar 06 Ocak 2021 | 2.218 Okunma Kin kusmak, basın özgürlüğü mü? 05 Ocak 2021 | 1.635 Okunma Bizans'ın uzantıları 04 Ocak 2021 | 1.359 Okunma Parti değil sorun üretme merkezi 02 Ocak 2021 | 1.780 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar