Biraz sussa iyi olacak

Bülent Arınç’ın neyin peşinde olduğu, neyi hedeflediği akıl ve izan sahibi herkesin malumudur. Kendi partisi içinde de büyük tepkiler almakta, ortalığı daha fazla karıştırmaması telkin edilmekte ve susması istenmektedir.

Türkiye terörle mücadelede samimi ve kararlı bir mücadele yürütüyor. Dağdaki teröristler neredeyse temizlendi. Sınırlarımız çok büyük ölçüde güvenceye alındı. Bu hainler sınırımızın ötesinde de takip ediliyor, inlerine giriliyor ve ortadan kaldırılıyorlar. Bitme aşamasına geldiklerini, Türk devleti karşısında daha fazla dayanamayacaklarını elebaşlarının telsiz konuşmaları ortaya koyuyor. Kahraman Türk güvenlik güçlerinin her an tepelerine binme korkusu ile kaçacak delik arıyorlar. Sırtlarını dayadıkları ağababalarının verdiği destek de hiçbir işe yaramıyor.

İHANET EDENLER BEDELİNİ ÖDÜYOR

Bu mücadele henüz bitmiş değildir ve asla tavsama gösterilemez. Terörle mücadelenin sadece güvenlik güçlerimizin gayreti ile sınırlı olmadığını çok iyi biliyoruz. Bu katil sürüsünün ekonomik imkânları, dış bağlantıları, propaganda kaynakları ve en önemlisi siyasi destekleri de mutlaka hesaba katılmalı ve ortadan kaldırılmalıdır. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Böyle kıvraklık görülmemiştir 04 Aralık 2020 | 19 Okunma Düşmanın askerleri 03 Aralık 2020 | 865 Okunma Ülkesine kara çalmak kimseyi şerefli yapmaz 02 Aralık 2020 | 842 Okunma Şer cephesine malzeme olanlar 01 Aralık 2020 | 1.370 Okunma Bu CHP varken düşmana ihtiyaç yok 30 Kasım 2020 | 833 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar