6-8 Ekim'in hesabı sorulmalıdır

Türkiye’nin, lider ülke yolunda kararlı ve emin adımlarla yürümesi sadece Türk milletini değil, bize inanan, güvenen ülkeleri de heyecanlandırıyor, ellerini güçlendiriyor ve ümitlerini arttırıyor. Bu durumdan rahatsız olan vatan-millet düşmanlarını da...

Türkiye’nin, lider ülke yolunda kararlı ve emin adımlarla yürümesi sadece Türk milletini değil, bize inanan, güvenen ülkeleri de heyecanlandırıyor, ellerini güçlendiriyor ve ümitlerini arttırıyor. Bu durumdan rahatsız olan vatan-millet düşmanlarını da kudurtuyor. İyice azıyor, zıvanadan çıkıyorlar.

NASIL DA ZIPLIYORLAR

Akdeniz’de hak ve hukukumuzu koruyoruz, itiraz Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nden, Yunanistan’dan, İsrail’den, Birleşik Arap Emirlikleri’nden, Mısır’dan, Fransa’dan, ABD’den ve Biden denilen ahlaksızdan geliyor. Ege’de, Libya’da, Kıbrıs’ta hak ve menfaatlerimizin gereğini yapıyoruz, Fransa, Rusya ve darbeci Hafter ayağa kalkıyor. Sınırlarımızın dibinde bir terör devletine izin vermeyeceğimizi bizzat sahaya inerek gösteriyoruz, ABD, Rusya, Esad, İran, PKK, YPG ve diğer terör grupları havaya zıplıyor. Can Azerbaycan 30 yıldır Ermeni işgali altında bulunan öz topraklarını kurtarıyor, bu saydıklarımızın alayı birden sıraya girip, hücuma geçiyor. Ne yaparlarsa yapsınlar, ne bildiğimizden şaşıyoruz, ne hak ve menfaatlerimizden zerre kadar geri adım atıyoruz.

İÇERİDEKİLER ÇOK MU FARKLI?

Dışarısı böyle de içerisi çok mu farklı? Bütün bu saydığımız gelişmelerde CHP ve yancılarının, yani zilleti oluşturanların Türk ve Türkiye düşmanlarından ne farkı oldu? Hangi meselede bir milli duruş ortaya koydular?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sizi kim bir araya getirdi? 26 Ekim 2020 | 1.514 Okunma İster sahada, isterseniz masada 24 Ekim 2020 | 945 Okunma Dünya ne diyor, zillet ne anlatıyor? 23 Ekim 2020 | 1.102 Okunma İP'in inceldiği yer ve kaçınılmaz akıbeti 22 Ekim 2020 | 1.434 Okunma İçimizdeki truva atları 21 Ekim 2020 | 1.068 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar