Cumhurbaşkanı’nı felaketlerden arındırma operasyonları

Haberi okuduğumda Cumhuriyet Portal’da şaşırmıştım, yahu bu eski haber, neden koyuyorlar bunu, diye..

Haberi okuduğumda Cumhuriyet Portal’da şaşırmıştım, yahu bu eski haber, neden koyuyorlar bunu, diye.. Merkez Bankası Başkanı’nı değiştirmeden önce Cumhurbaşkanı’nın Ağbal vb. ile toplantı yaptığı, Berat Albayrak’ın toplantıya alınmadığı, bu toplantıdan sonra MB başkanını değiştirdiği haberini okumuştuk. Acaba yeni ne var diye ayrıntısına baktığımda haberin esas olarak Cumhurbaşkanı’nı ekonomide olan bitenden habersiz göstermek ve aklamak amacını güttüğünü görmüştüm. Arkadaşlarımla tartıştım.

Daha sonra Kadri Gürsel de gece HalkTV ekranında Reuters’in bu haberine dikkat çekti.

‘Dört kaynak da aynı’

Habere bakın: Cumhurbaşkanı adeta ne olup bittiğini anlamak için, Albayrak’ı bypass ederek, bugün Maliye ve MB’ye atadığı kişilerin bulunduğu küçük bir toplantı düzenliyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Aşı: Bilinç, bilgi ve aydınlanma düzeyi yerlerde 12 Ocak 2021 | 296 Okunma RTE, AKP ve MHP için iki ankette önemli farklılıklar üzerine 11 Ocak 2021 | 2.982 Okunma Şahin ve Türeci’nin aşı devrimi sürüyor: Sırada MS tedavisi var 10 Ocak 2021 | 1.380 Okunma Üç olay ve AKP’nin demokrasi ile ilişkisi var mı sorusu 07 Ocak 2021 | 834 Okunma En tehlikelisi meteorolojik kuraklık değil, zihinsel kuraklık! 05 Ocak 2021 | 445 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar