Bayraktar halis Lazdur da... Bir de bozulmuş Lazlar var, ne dini kalmış ne imanı

Bayraktar halis Lazdur da... Bir de bozulmuş Lazlar var, ne dini kalmış ne imanı

Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, 19-25 Aralık 2013’te patlayan Cumhuriyet tarihinin resmi en büyük yolsuzluk ve rüşvet olayını yeniden kendisi açısından gündeme getirdi, büyük vicdan yeniden konuştu: “Dosyamda ne varsa, hem tapeler hem teknik takip hem de telefon konuşmalarım A’dan Z’ye kadar doğrudur.. Bizi 17-25 Aralık operasyonu içinde bulunduk, oradaki operasyonda benim dosyam var. Suçlu olanın cezasını çekmesi lazım..”

Bayraktar, İstanbul’daki pek çok yerin imara açılması vb. konusundaki hukuğu zorlayan emirlerin Erdoğan’dan geldiğini belirtmiş, bakanlıktan ve milletvekilliğinden istifa ettiğini açıklarken “Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın her şeyden haberi vardı. Başbakan’ın da istifa etmesi gerekir” demişti.

Bayraktar halis Lazdur da... Bir de bozulmuş Laz’lar vardır, ne dini kalmıştır ne imanı ne ahlakı ne ar damarı..

Bayraktar ta sekiz yıl önce de o zamanın Başbakanı RTE’nin her şeyden haberdar olduğunu söylemişti, ama vicdanı sızlamış durmuş: “Reis, Sayın Cumhurbaşkanım beni hırsız çuvalının içine koydu ve attı.”

....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yaşasın Cumhuriyet: İyi ki Abdülhamit Osmanlı’nın yıkılışını geciktirdi 28 Ekim 2021 | 336 Okunma Kaybedilecek iktidarı elde tutma olasılıkları üzerine 26 Ekim 2021 | 443 Okunma Bir seçim stratejisi olarak 10 elçiye boykot 25 Ekim 2021 | 505 Okunma Aziz Sancar: Nasıl vejetaryen oldum? 24 Ekim 2021 | 187 Okunma İktidarın inandırıcılığı sıfır: Mısır, 30 Kasım ve Kavala 21 Ekim 2021 | 298 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar