Her pisliğin altından WhatsApp ve Facebook çıkmak zorunda mı

Aslında gündelik hayatta kullandığım numaramı çok az insan biliyor, çoğu kişi de bana ulaşamıyor. Ama bu durumdan da son derece memnunum. Aslında iletişim çağında iletişim kurmakla ilgili düşüncem çok basit:

Biri illaki bana ulaşması gerekiyorsa bir yolunu bulur herhalde. Ne kadar tedbirli olsam da şahsi numaramı bilenler, düzenli olarak iletişim kurduğum tanıdıklarım veya çalışma arkadaşlarım dışında hala bir şekilde ulaşanlar oluyor. Ne yazık ki WhatsApp de kullanıyorum. Aslında bana kalsa hiç kullanmam, ne ara yüzünü ne de sahibini seviyorum. Ama başkaları kullandığı için ben de mecburum. Önceki gün çok fazla iletişimim olmayan birinden bir video geldi WhatsApp üzerinden. Normal şartlarda açmayıp hemen siliyorum, ama nedense izleyeceğim tuttu. Zaten dikkat dağınıklığı sorunum var, üçüncü saniyesinde kapattım ama içimi bir telaş aldı. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Trump'ın gecesi 23 Ekim 2020 | 570 Okunma Hayaller üçüncü Obama dönemi 22 Ekim 2020 | 433 Okunma Babalar ve oğulları 21 Ekim 2020 | 184 Okunma Türkiye'nin işine Biden mı gelir Trump mı: Uzmanlar yanıtlıyor 20 Ekim 2020 | 909 Okunma Biden bütün anketlerde önde. Yine de kaybedebilir 16 Ekim 2020 | 402 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar