Her pisliğin altından WhatsApp ve Facebook çıkmak zorunda mı

Aslında gündelik hayatta kullandığım numaramı çok az insan biliyor, çoğu kişi de bana ulaşamıyor. Ama bu durumdan da son derece memnunum. Aslında iletişim çağında iletişim kurmakla ilgili düşüncem çok basit:

Biri illaki bana ulaşması gerekiyorsa bir yolunu bulur herhalde. Ne kadar tedbirli olsam da şahsi numaramı bilenler, düzenli olarak iletişim kurduğum tanıdıklarım veya çalışma arkadaşlarım dışında hala bir şekilde ulaşanlar oluyor. Ne yazık ki WhatsApp de kullanıyorum. Aslında bana kalsa hiç kullanmam, ne ara yüzünü ne de sahibini seviyorum. Ama başkaları kullandığı için ben de mecburum. Önceki gün çok fazla iletişimim olmayan birinden bir video geldi WhatsApp üzerinden. Normal şartlarda açmayıp hemen siliyorum, ama nedense izleyeceğim tuttu. Zaten dikkat dağınıklığı sorunum var, üçüncü saniyesinde kapattım ama içimi bir telaş aldı. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Olm slk msn $$$'ları StTropez'de harcsna 19 Şubat 2020 | 826 Okunma Çeşme'nin geleceği 17 Şubat 2020 | 26 Okunma CHP neden boykot kararı aldı 14 Şubat 2020 | 15 Okunma Sosyalist Başkan korkusu 12 Şubat 2020 | 2.746 Okunma Kapitalist Parazit 11 Şubat 2020 | 2.678 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar