Bu seçimlerde ilgimi çeken tek aday

Bir zamanlar Besim Tibuk’un programını izlediğim gibi Erol Mütercimler’i her hafta izlemeye devam ediyorum adını hala öğrenemediğim (Mehtap? Meltam?) o kanalda.

Mütercimler giderek daha şatafatlı ve gösterişli olan takım elbiseleri ve gözlük çerçeveleriyle kendince analizler yapadursun, benim için epeydir bu programın en ilgi çekici tarafı Selim Kotil.

Yeni öğrendim, Kotil meğerse Aytekin Kotil’in yeğeniymiş. BTP’nin İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı olduğundan sık sık “Aytekin amca”dan bahsediyor. Mustafa Sarıgül’ün eski eşi, CHP’nin eski Beyoğlu belediye başkan adayı Aylin Kotil’in de akrabası demek ki. BTP daha önce de Selim Kotil’in ablasını İstanbul belediye başkan adayı olarak yarışa sokmuştu. Evet, Kotil ailesi farkında olmadan her yeri sarmış.

Erol Mütercimler de yer yer Selim Kotil’in fark yaratan aday olduğunu söylüyor, dalga geçiyor belli ki. Son haftalarda artık rol bile yapmıyor, küçük küçük laflar sokuyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gerçekler acıtır 17 Mayıs 2019 | 234 Okunma San Marino kazanınca biz de kazanmış sayılacak mıyız 16 Mayıs 2019 | 59 Okunma Yayınlanmayan basket maçını izlerken 15 Mayıs 2019 | 1.365 Okunma Ekrem Abi yoruldu mu 13 Mayıs 2019 | 4.676 Okunma Bu ne biçim hikaye böyle 10 Mayıs 2019 | 25 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar