Amerikan Başkanı neden bu gay marşıyla dans ediyor

Birisi "215 bin kişinin mezarının üzerinde dans ediyor," diye yorumladı önceki gün Donald Trump'ın Pennsylvania'daki mitingini kapatırken yaptığı dans hareketlerini. COVID-19'dan sadece ABD'de hayatını kaybeden kişi sayısı 215 bin.

Birisi “215 bin kişinin mezarının üzerinde dans ediyor,” diye yorumladı önceki gün Donald Trump’ın Pennsylvania’daki mitingini kapatırken yaptığı dans hareketlerini. COVID-19’dan sadece ABD’de hayatını kaybeden kişi sayısı 215 bin. 14 doktorun baktığı ve deneysel ilaçlarla tedavi edilip birkaç günde ayağa kalkan Donald Trump ise kendisini miting meydanlarına atan Amerikan Başkanı.

Trump bir süredir mitinglerini 70’lerin sonunda kurulan Village People grubunun şarkılarıyla bitiriyor. “Macho Man” çalarken CNN sunucusu Anderson Cooper haber sunucularında olması beklenen donuk yüz ifadesini koruyamadı. Trump’ın dans ettiği şarkıysa grubun en bilinen marşı “YMCA”di. Bir başka CNN sunucusu Don Lemon da “Her gay barda her gece çalınan bir şarkı,” yorumunu yapmadan duramadı. Cooper ve Lemon gibi haber televizyonlarının en bilinen iki gay figürü olmak gerekmiyor “YMCA” şarkısının tarihini bilmek için. Hatta bu şarkının popüler kültürdeki yerini bilmeyen yok bile denebilir. Sadece ama sadece Trump bilmiyor olabilir mi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Trump'ın gecesi 23 Ekim 2020 | 570 Okunma Hayaller üçüncü Obama dönemi 22 Ekim 2020 | 433 Okunma Babalar ve oğulları 21 Ekim 2020 | 184 Okunma Türkiye'nin işine Biden mı gelir Trump mı: Uzmanlar yanıtlıyor 20 Ekim 2020 | 909 Okunma Biden bütün anketlerde önde. Yine de kaybedebilir 16 Ekim 2020 | 402 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar