Seda Sayan’ı tebrik etmeli

Seda Sayan, Falling Stars akımına uydu ve İngiltere’de kendini yere attı. Kendisini eleştirenler, yakıştıramayanlar, vır vır söylenenler çok oldu. Bense tam tersine bayıldım yaptığı işe.Nedenine...

Seda Sayan, Falling Stars akımına uydu ve İngiltere’de kendini yere attı. Kendisini eleştirenler, yakıştıramayanlar, vır vır söylenenler çok oldu.

Bense tam tersine bayıldım yaptığı işe.

Nedenine geleceğim...

Bildiğiniz gibi bir süredir Hollywood yıldızları başta olmak üzere milyonlarca Instagram kullanıcısı ‘Falling Stars’ başlığıyla düşme konseptli fotoğraflar paylaşıyor.

Atıyorlar yerlere kendilerini ama öyle gelişigüzel atışlar değil, hepsi mizansen, hepsi düşünülmüş düşüşler bunlar.

Seda’yla defile izlemek için gittiği İngiltere seyahati dönüşünde görüştüm, “senin amacın neydi, neden böyle bir şey yaptın?” dedim.

“Bunun bir mesajı var, düşene gülmeyin, düşeni mahcup etmeyin diyorlar bence. Bizde ben başlatayım dedim, çok da sevdim. Çok düşen biri değilim ama çok sık düşen arkadaşlarım var. Düşene ben de gülüyorum ama gülmeyin, mahcup da etmeyin diyorum aslında” diye cevapladı.

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sevgilisi olan var olmayan var! 14 Şubat 2019 | 140 Okunma Beyaz’dan YouTuber olur mu? 12 Şubat 2019 | 33 Okunma Yeni THY reklamı 07 Şubat 2019 | 185 Okunma Canan the Karatay 05 Şubat 2019 | 502 Okunma Ankara söz verdi: Hayvan hapishaneleri yapmayacağız 31 Ocak 2019 | 66 Okunma
TÜM YAZILARI