Ölümüyle ona hayat verdi

Bazen bir hayat biterken bir başka yerde bir başkasının yaşamasına, yeşermesine neden olur... Bu da öyle bir şey işte.Hatırlar mısınız demeyeceğim, çünkü unutmak mümkün değil o masum...

Bazen bir hayat biterken bir başka yerde bir başkasının yaşamasına, yeşermesine neden olur...


Bu da öyle bir şey işte.
Hatırlar mısınız demeyeceğim, çünkü unutmak mümkün değil o masum bakışları.
Geçen haziranda tüm Türkiye Sakarya’da dört ayağı kesildikten bir süre sonra hayata gözlerini yuman siyah köpek yavrusuna ağladı.
Kara Melek demiştim ben ona.
Rüyalarımıza girdi o masum yüzü, gözümüzün önünden gitmedi, ağladık, hayvanlara bu eziyetleri yapanlara hapis cezası gelsin diye feryat ettik...
O öldü ama bir başka cana hayat vermiş meğerse.
Tarkan, Nazan Öncel, Mirkelam, Hadise gibi pek çok ünlü yıldızın menajeri olarak da bilinen avukat Süheyl Atay hepimiz gibi günlerce ağlamış Sapanca’daki bu yavru için, kendine gelememiş.

Ve aynı onun gibi simsiyah bir sokak köpeğini sahiplenmeye karar vermiş.
Dört bir yana haber salınca annesiz halde ormana atılan bu siyah köpek yavrusuyla kesişmiş yolu.
Süheyl’in adını Yuto (herkesin dostu, iyi, güzel demekmiş) koyduğu bu güzel çocuk dört aydır Süheyl’le birlikte yaşıyor.
Kim bilir Yuto belki tüm Türkiye’nin ölümüne ağladığı Kara Melek’in hayat verdiği pek çok köpekten sadece biridir.
Belki de aynı Süheyl gibi düşünen bir çok insan onun anısına sokaktan ya da ormandan sahipsiz bir yavruyu evlat edinmiş, hayatını kurtarmıştır.
Güzel uyu Kara Melek, bu dünyada hatıranı yaşatan iyi kalpli insanlar var.
Tek eksiğimiz hâlâ çıkmayan o yasa. Diriliş Ertuğrul’daki Aquaman Ben merakla beklenen “Aquaman” filminden bir kare sandım.
Jason Momoa’ya bakıyordum sanki.
Meğerse Nurettin Sönmez’miş.
“Diriliş E...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kuşadası’nda Altın Güvercin uçtu 10 Eylül 2019 | 28 Okunma Katil palyaço geri geldi 05 Eylül 2019 | 117 Okunma O öküzü görmeye gidiyorum 03 Eylül 2019 | 344 Okunma Ben de şort giyiyorum 29 Ağustos 2019 | 567 Okunma Kucağımda bir Ömür Gedik 27 Ağustos 2019 | 61 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar