Kilo aldım, vermem!

Rihanna’nın, rol aldığı “Ocean’s 8” filminin Londra galasında giydiği kıyafet çok konuşulmuştu. Çok konuşulan, elbiseden fışkırıp “Ben buradayım, hayli de fazlayım”...

Rihanna’nın, rol aldığı “Ocean’s 8” filminin Londra galasında giydiği kıyafet çok konuşulmuştu.


Çok konuşulan, elbiseden fışkırıp “Ben buradayım, hayli de fazlayım” diyen kilolarıydı aslında.

Rihanna’nın bu halleri yeni değil tabii.

Cengiz Semercioğlu’nun Magazin Konseyi’nde Sibel Can için yaptığı “Şarkılarından çok kiloları konuşuluyor” yorumu son iki yıldır Rihanna için de geçerli.

Gupse Özay da zamanında “Deliha filminde Rihanna’yı oynatacaktım, erken kilo almış” diyerek taa buralardan oralara laf atmıştı. Rihanna’nın neden ve nasıl kilo aldığı konusunda da çeşitli teoriler ortaya atılıyor tabii. İlluminati’nin Rihanna’yı öldürüp değiştirdiği geyikleri bile dönüyor, siz anlayın her kafadan ne sesler çıktığını artık.

Rihanna cephesinde ise kiloyla gelen mutluluk hakim.

Ünlü şarkıcı zayıflamaya çalışmayı bırakın, kilolarını gizleme gereği bile duymuyor, aksine özel seçilmiş kıyafetlerle gözler önüne seriyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeniden Hayvan Mezarlığı 14 Mart 2019 | 37 Okunma Kim katil, kim hasta ruhlu! 12 Mart 2019 | 148 Okunma Leonardo istedi, Putin emri verdi 07 Mart 2019 | 152 Okunma Kürk topluyorum 05 Mart 2019 | 99 Okunma Gecce’nin perde arkası 28 Şubat 2019 | 49 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar