Ben de korona oldum

Evet arkadaşlar, kaçtım kaçtım, aşılarımı oldum, hep maske taktım, çok dikkat ettim ama sonunda ben de koronaya yakalandım.

Evet arkadaşlar, kaçtım kaçtım, aşılarımı oldum, hep maske taktım, çok dikkat ettim ama sonunda ben de koronaya yakalandım.

1 haftadır evde karantinadayım ve bugün itibarıyla hastalığı atlatmış bulunuyorum.

Hastanelik olmadım ama kolay geçirdim de diyemem.

İlk günlerdeki korkunç boğaz ağrısı, ateş ve eklem ağrıları, sonrasında yerini kuru öksürük ve tuhaf bir ruh haline bıraktı.

Başım dönüyordu, kafamda bir sis bulutu vardı sanki.

Rüya görmeyen ben her gün başka alemlerde uyandım. Değişik bir kafa yaptı bende bu korona yani. Yarın neyse ki aranıza dönüyorum.

Bu tuhaf, can sıkıcı tecrübenin ve yaşadıklarımın ardından kesin, net söyleyebileceğim tek şey bu virüsün kesinlikle laboratuvar ürünü olduğu.

Böyle bir model doğada yok, olamaz da.

Boğazımda günlerce gezen o mekanik böceği hiç unutmayacağım.

Umarım bu ilk ve sondur, bir daha da karşılaşmayız.

Belediyelere çağrı

Korona oldum ama hastalıkta çektiklerimden daha çok pazar günü tüm Türkiye genelinde hayvan hakları savunucuları tarafından yapılan ortak basın açıklamalarında bizzat sahada olamadığıma üzüldüm.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tamer Karadağlı’ya alkış 25 Ocak 2022 | 238 Okunma Bu tarza bayıldım 20 Ocak 2022 | 70 Okunma Yasaklı ırk çıkmazı 18 Ocak 2022 | 93 Okunma Seks artık satmıyor 13 Ocak 2022 | 1.897 Okunma Ben de korona oldum 11 Ocak 2022 | 134 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar