Ljajic'in gitmesi kayıp olmaz

1 Beşiktaş'ta Rebocho'nun performansını nasıl buluyorsunuz? Çok üst düzey bir futbolcu değil. Az süre almasına rağmen oynadığı zamanlarda da vasatın altında görüntü sergilemedi. Sivasspor maçında karşılaşmanın kötü gitmesini ona bağlayanlar var. Son derece yanlış. Çünkü o çıktıktan sonra 10 kişilik Sivasspor'a Beşiktaş tek gol bile atamadı.

2 Ljajic'in İtalya'ya gideceği konuşuluyor. Ayrılması Beşiktaş için kan kaybı olur mu?
Ljajıc'ın yetenekleri tartışılmaz. Ama sık sık vurguluyorum; günümüz futbolunda eğer fizik gücün yetersizse takıma katkı vermen mümkün olmaz. İyice belli oldu ki Ljajic kendisine iyi bakmıyor. Böyle de devam edecek gibi gözüküyor. Bana göre gitmesi bir kayıp olmaz.

3 Ahmet Nur Çebi yönetimini başarılı buluyor musunuz?
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, hem saygılı insan hem de çok başarılı bir iş adamı. Ancak genel görüntüsü hep kötümser. Tabii ki takımın maddi durumu son derece olumsuz. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Taktik rezalet Onyekuru’yu yıldız yaptı 24 Şubat 2020 | 577 Okunma En büyük sürpriz Boateng 23 Şubat 2020 | 135 Okunma Egoistlik baş göstermiş! 17 Şubat 2020 | 145 Okunma Bu sonuç Ersun Yanal’ın iflası 16 Şubat 2020 | 241 Okunma Hem Ümit Öztürk hem MHK kaybetti 11 Şubat 2020 | 339 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar