Büyük zafer savaşarak geldi

Milli Takımımız dün gece yeni bir tarih yazdı. Günümüz futbolunun istediği ilkelerin tümünde bizden daha iyi olan bir rakip karşısında yüreğimizi takım halinde sahaya yansıtarak tek kelime ile özetlemek...

Milli Takımımız dün gece yeni bir tarih yazdı. Günümüz futbolunun istediği ilkelerin tümünde bizden daha iyi olan bir rakip karşısında yüreğimizi takım halinde sahaya yansıtarak tek kelime ile özetlemek gerekirse savaşarak kazandık.
Maça duran topla golle başladık. Sonra bir 10 dakika büyük sıkıntılar yaşadık. Ama ondan sonra zaman zaman pas yaparak, zaman zaman da geride 10 kişi ile topun arkasına geçip Avusturya'nın hücumda alan bulmasını engelledik. Devre sonuna kadar da kalemizde çok ciddi biri tehlike yaşamadık.
İkinci yarıda ise çok hızlı, agresif, etkili bir Avusturya vardı sahada. Bu da zaten beklenen bir tabloydu. Rahatlamak için bir ikinci gole ihtiyaç vardı. Onu da duran topla bulunca müthiş bir moral depoladık. Ve rakip de şoka girmişti. Tam saha içi dengeleri bize dönecekken duran toptan bu kez biz bir gol yedik.
Ondan sonra bunaldıkça bunalmaya başladık. Rakip çok...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İspanya’nın sisteminin başarısı 15 Temmuz 2024 | 1.241 Okunma Montella’ya yüklenmeyelim 09 Temmuz 2024 | 312 Okunma Şahsiyetli futbol için teşekkürler 07 Temmuz 2024 | 195 Okunma Büyük zafer savaşarak geldi 03 Temmuz 2024 | 1.811 Okunma Samet Akaydın müthiş savaştı 27 Haziran 2024 | 851 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar