Bere takıyorum!

Avrupa medyası, Katar 2022 için çok fazla olumsuz haber paylaşıyor, zaman zaman kötülüyor. Katılıyor musunuz bu yorumlara? Birtakım aksaklıklar var ama çok kütü bir organizasyon olduğuna asla...

Avrupa medyası, Katar 2022 için çok fazla olumsuz haber paylaşıyor, zaman zaman kötülüyor. Katılıyor musunuz bu yorumlara?
Birtakım aksaklıklar var ama çok kütü bir organizasyon olduğuna asla katılmıyorum. Normal olarak statların içinde güvenlik görevlileri gayet iyi davranıyorlar. Tek sorun, biraz maçlara gidiş gelişin zorluğu. Ama her yerde de buna benzer şeyler yaşadık. Örnek vermek gerekirse Paris'te oynanan Şampiyonlar Ligi finalindeki felaket organizasyon bozukluğunu unutmayalım. Şu ana kadar olumsuz bir tablo ile karşılaşmadım.

Stadyumlarda taraftarın rahatı için her şeyin düşünüldüğü konuşuluyor, sıcak havalardan dolayı dondurma ikram edildiği hatta koltukların altında klima olduğu söyleniyor, doğru mu? Yemeiçme bölümleri yeterli mi?
Evet, her koltuğun altında klima var. Aslına bakarsanız...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sürprizi bol kupa 29 Kasım 2022 | 147 Okunma Arjantin artık bırakmaz 27 Kasım 2022 | 87 Okunma Hollanda kötü ama birinci olur 26 Kasım 2022 | 100 Okunma Bere takıyorum! 23 Kasım 2022 | 141 Okunma Beklentiyi veremediler 22 Kasım 2022 | 82 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar