Terör örgütü ve ağababaları yerine Türkiye’ye laf edenler...

Sözü dolandırmanın manası yok. İstiklal Caddesi'ndeki terör eylemi için kimse muhalefeti suçlamıyor. Bu iddia, bilgi ve algı çarpıtmasından ibaret! Ama siyasetin bir kanadında, gömleğin ilk düğmesi...

Sözü dolandırmanın manası yok. İstiklal Caddesi'ndeki terör eylemi için kimse muhalefeti suçlamıyor. Bu iddia, bilgi ve algı çarpıtmasından ibaret! Ama siyasetin bir kanadında, gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklendiği için kamuoyuna yansıyan açıklamalarda sakatlıklar söz konusu.
Meselâ...
Terör eylemini kınayacak, buna karşın terör örgütü PKK/YPG ismini zikretmeyeceksin!
Irak, Suriye sahasındaki küresel stratejik hesapları görmeyecek, gelip gelip Türkiye'yi masaya yatıracaksın.
Terör örgütlerini besleyip büyüten odaklara, siyasi uzantılarına çıkışmadan, meseleyi sadece ülkeyi yönetenlere bağlayacaksın!
Yani...
Terörü, terör yandaşlarını, örgütçüleri teğet geçecek... Sonra da ilk cümlene... "Türkiye'nin, Suriye politikası yanlıştı. Önce bunu kabul etsin" diye başlayacak, sanki böylece terör olayları duracak gibi bir izlenim yaratacaksın!
Bakınız...
Suriye iç savaşının ilk günlerinden itibaren Türkiye'nin siyasi ve...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sen ne imişsin be Erdoğan! 29 Kasım 2022 | 1.043 Okunma Yanlış okumadınız. Her 4 günde, 1 açılış! 26 Kasım 2022 | 108 Okunma “Çembere al, temizle, Suriye ile kontrol et!” 24 Kasım 2022 | 230 Okunma “Yolun sonu görünüyor!” 22 Kasım 2022 | 365 Okunma Oyun sektöründe oyun kurucu Türkler... 19 Kasım 2022 | 139 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar