FETÖ... Bilanço... Şehir efsaneleri...

Meselenin şehir efsanesi olmaktan çıkması veya tekil örneklerden genelleme yapılma hatasına düşülmemesi için yeniden ele alınmasında fayda var.

Zira, yakın zamana dek FETÖ ile iltisaklı bir kişi ya da kuruluş adına değil inisiyatif almak, aynı cümle içinde isminin geçmesinden imtina edenlerde dahi bir davranış değişikliği başladığı anlatılıyor.
Evet...
FETÖ ile mücadelenin, sayısal yönü aşan sosyo-ekonomik bilançosunun çıkarılmasına ve mücadelenin sürdürülebilirliğini teminat altına alacak yaklaşımlara ihtiyaç var.
Halihazırda, ByLock gizli yazışma programının deşifresi, ankesörlü telefonla ardışık arama zincirinden tespit edilenlerin ayıklanması, itirafçı beyanlarına dayalı somut bulgular dışında FETÖ organizmasına yönelik olarak bir de Maarif Vakfı eliyle yurtdışındaki okul yapılanmasına dönük çalışmalar söz konusu. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Albayrak... Bir TV programı ve ekonomi analizi... 15 Ağustos 2020 | 1.964 Okunma Cumhurbaşkanı Erdoğan’a dair… 13 Ağustos 2020 | 1.788 Okunma Refleks gösterilmesi gereken anlar! 11 Ağustos 2020 | 1.970 Okunma Anlasanıza! Konu, Albayrak değil aslında! 08 Ağustos 2020 | 6 Okunma Hükümet üzerine düşeni yapıyor ama... 06 Ağustos 2020 | 11 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar