Allah’ıma şükürler olsun!

Şeytanın avukatı filminin en çarpıcı sahnesi: "Şüphe yok ki kibir, en sevdiğim günahtır!" Çiğnediği sakızı gizlemeye çalışan ve elini zoraki uzatan bir danışman!

"Senin için neler hazırladık bilsen! Yazık olacak sana!" bakışları atan bir diğer danışman.
Özgüvenden, kibirden başları dönmekte! Karşılarında, onlara göre "yandaş!" medyanın temsilcisi... Güya sıkıştırıp puan toplayacaklar. CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu ise sevgi kelebeği modunu terkederek, tırnaklarını çıkarmış, daha önce denediği metodu bir kez daha uygulama telaşında!
Ve bir başka an!
Tesadüf bu ya açık kalan cep telefonu. CHP'nin adayı ve ekibi bir mekanda programı konuşuyorlar. "Bunlar da (ki biz oluyoruz) prim yapacağım derken, mezara gömülmeye ne kadar hevesli!" diyor. Allah büyük! Mezardaki (!) bizler, o talihsiz diyaloga anbean tanık oluyoruz!

***

Peki, CHP'nin adayı uzaktan göründüğü gibi bir şahsiyet mi, yoksa yakın temasta bıraktığı izlenimi farklı mı?
Bir süredir kalıplaşmış, haklılık payı da olan "proje aday" vurgusuna bile takılmadan anlatalım...
Onun adına hareket eden, organize trolleri var. Daha siz yayına çıkmadan, itibar suikastına malzeme üretiyorlar. Benim sosyal medya hesaplarım olmadığından arşivlerden bula bula Cumhurbaşkanı veya Başbakan ile katıldığım seyahatlerdeki fotoğrafları kurgulayıp üstüne kin ve nefret kusuyorlar. Peki kim bunlar? Sıfatları öğrenci, iş arayan gençler ve öğretmen! Ama insanlıklarını unutan zavallılar!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP’nin adayının arkasındaki profil! 15 Haziran 2019 | 2.092 Okunma Allah’ıma şükürler olsun! 13 Haziran 2019 | 1.785 Okunma Ekran görüntüsü sandık gerçeği! 11 Haziran 2019 | 1.641 Okunma Kılıçdaroğlu, İhsanoğlu, İmamoğlu... 08 Haziran 2019 | 1.822 Okunma Butik seçim kampanyası çok şeyi değiştirir 06 Haziran 2019 | 1.778 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar