Şenol Hoca, millî takıma yazık ediyorsun!..

Bir kamuoyu araştırma şirketine anket yaptıralım; bakalım ‘Görevde kalsın’ diyecekler yüzde 10’u bulacak mı? Dahası adına stat yapılan kentte yüzde 5 olacak mı? Türk futbolunu ve millî...

Bir kamuoyu araştırma şirketine anket yaptıralım; bakalım ‘Görevde kalsın’ diyecekler yüzde 10’u bulacak mı? Dahası adına stat yapılan kentte yüzde 5 olacak mı?

Türk futbolunu ve millî takımını “sportif olarak” dünyada ve Avrupa’da “düşürmediği yer kalmayan” bir Hoca, yüzünü kızartarak “Yapamadım, beceremedim” diyerek “görevi yapacaklara ve becereceklere bırakacağına” pişkin pişkin “Düşündüm, istifa etmemenin en doğru karar olduğuna karar verdim” diyor; vah Türk futbolu vah!..
Kendisine sorulması gereken bir soru vardı, ama “benim “saygılı ve nazik” meslektaşlarım sormadı; “Bu pişkinliği ‘bir kulüp takımının başına olsaydınız’ gösterebilir miydiniz?”
Bu sorunun cevabı çok açıktı;...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Futbolun sahiplerisiniz; öyle mi?.. 17 Temmuz 2021 | 129 Okunma Şenol Hoca, millî takıma yazık ediyorsun!.. 16 Temmuz 2021 | 194 Okunma "Liseli imtiyazları" kaldırılmalı!.. 14 Temmuz 2021 | 171 Okunma Hak edilen ültimatom!.. 10 Temmuz 2021 | 72 Okunma G.Saray’dan dostluk ve barış manifestosu!.. 09 Temmuz 2021 | 188 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar