Oh be, dünya varmış!..

Bu sezon “büyüklerimizin” Avrupa kupalarındaki “yüz kızartıcı” hâlini gören ve de yüzleri “utançtan mosmor hâle gelen” bizleri “mutlu eden” Başakşehirlileri yöneticileri teknik adamları ve futbolcularıyla kutluyor, “Helal olsun sizlere” diyorum!..


Almanya Ligi liderini hem de Almanya’da yenerek, grubundan “lider olarak çıkan” Başakşehir için “ne kadar destan yazsak” azdır!..
Utançtan eğilmiş başlarımızı “yukarıya kaldıran” ve “Avrupa’da biz de varız” dedirten turuncu-lacivertlilere “binlerce” teşekkür!..
Kolay değil 9 puanlı Roma ve 8 puanlı Mönchengladbach önünde 10 puanla gruptan lider olarak çıkmak!..
Bakın bana, “Galatasaray’ın UEFA Kupası’nı aldığı günleri hatırlatıyor”; bu başlangıç!..
Neden olmasın; üstelik Başakşehir’in başında “Galatasaray’ın o ‘unutulmaz’ kupasına imzasını atan” futbolcuların arasında olan Okan Buruk varken!..
“Eğer ihtiyaç varsa” ocakta kadroya yapılacak “Bir iki takviye ile” neden 20 yıl sonra UEFA zirvesine yeniden oturmayalım?..
Haydi turuncu-lacivertiler, “Çıktık açık alınla!..” YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Arda’yı alın!.. 18 Ocak 2020 | 105 Okunma VAR’a bile kurulan TUZAK!.. 17 Ocak 2020 | 90 Okunma Ali Koç, titre ve kendine dön!.. 15 Ocak 2020 | 146 Okunma İkinci yarı Galatasaray’ı!.. 11 Ocak 2020 | 135 Okunma Galatasaray tarihi sizi affetmez!.. 10 Ocak 2020 | 85 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar