“Muhatap alma” ilkesi!..

Bir mail aldım, o maili, sporumuzdaki "daha acil ve güncel konuların yazılması" gerektiği için "bir hafta gecikme ile" ve de "aynen," noktasına virgülüne dokunmadan yazıma alıyorum. Alıyorum ki; benim de sözüm "ona...

Bir mail aldım, o maili, sporumuzdaki "daha acil ve güncel konuların yazılması" gerektiği için "bir hafta gecikme ile" ve de "aynen," noktasına virgülüne dokunmadan yazıma alıyorum. Alıyorum ki; benim de sözüm "ona göre" olsun!..
Geçenlerde Galatasaray yönetimin'den bir Allah'ın kulunun çıkıp Aziz Yıldırım'a tek kelime laf söylemediğin'den yakınmıştınız. Aykut Kocaman için Hıncal bey güzel yazmış " Minnacık Kocaman" evet bu minnacık adam bir hafta boyunca Akhisar sporun şike yapacağını söyledi durdu. Yetmedi Emre bol denilen yorumcuda Akhisarlılar edepli olsunlar as takımla çıksınlar gibi (mealen) konuştu yetmedi bu sefer de Ahmet Çakar denilen hakem eskisi Dany ve Soner için ŞİKE yaptılar dedi. Ve bu yönetimden henüz bir ses ÇIK MA DI. Ve bu sabah kulübe mail gönderdim ne biçim yöneticiler'siniz niçin cevap vermiyorsunuz? dedim. Bunu size yazma nedenim içimi boşaltmak. Kusura bakmayın. Saygılarımla. Rüstem Erol Çukurova/Adana."     
İşte içinizi boşalttınız sayın okurum, işlem tamam” diyerek çöp sepetime atabilirdim, ama “önemli” bir hususu haftalardır yazmak istediğim ve “bu mail vesilesi ile” yazma imkânına kavuştuğum, yani “güncellediğim” için memnun oldum, okuyucuma teşekkür ederim.
Okuyucum, “çirkin gelişmeler ve söylemler taşıyan” olayı, çok güzel anlatmış.
Amma, “Sezar’ın hakkını Sezar’a vereceğine”, tam tersini yapmış!..
Galatasaray Kulübü’nün, Galatasaray Kulübü Başkanı’nın, Galatasaray Kulübü yönetiminin “muhatap olacağı kişiler midir”, o sözleri söyleyenler?..
Galatasaray Başkan ve yönetiminin muhatapları “Fenerbahçe başkan ve yöneticileridir”; ancak “onlar söyleselerdi, Sayın Rüstem Erol’un yazdığı sözleri” ve de o zaman “Galatasaray Başkanı ve yönetimi sussa idi”, okuyucum çok haklı olurdu!..
Şampiyonluk yarışının “en kızıştığı ve kızıştırıldığı” 3 maçlık son dönemeçte, “muhatapları olmayan” kişilerle, gazetecilerle, teknik adamlarla “polemik savaşına yol açacak” bir diyaloğa girmek y...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Süper Lig’ e şaibe düşecektir!.. 27 Mayıs 2020 | 123 Okunma Atlar ölmesin!.. 23 Mayıs 2020 | 31 Okunma Doğru kazandı; alkışlar!.. 22 Mayıs 2020 | 61 Okunma Koç "üçüncü mektubu" okudu mu? 20 Mayıs 2020 | 121 Okunma Okuyun Liseciler ve utanın!.. 16 Mayıs 2020 | 132 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar