Kapkara forma / Kapkara gece / Ya sorumlu?..

5-1’lik utanç verici skor hezimeti, ama ondan daha vahimi; sahada ne yaptığını bilmeyen futbolcularla dolu bir takım ve futboldan başka her şeye benzeyen oyun!.. Galatasaray’ın “çiçeği burnunda...

5-1’lik utanç verici skor hezimeti, ama ondan daha vahimi; sahada ne yaptığını bilmeyen futbolcularla dolu bir takım ve futboldan başka her şeye benzeyen oyun!..


Galatasaray’ın “çiçeği burnunda başkanı” Burak Elmas ile Galatasaray’ın hocası Fatih Terim, “el ele ve gönül gönüle” Galatasaraylılara “takımlarına giydirdikleri ‘kapkara’ formalara uyan ‘kapkara’ bir gece” yaşattılar; hem de “Ahı gitmiş vahı kalmış” bir PSV önünde; yazıklar olsun!..


Çok açık olarak görüldü ki, Fatih Hoca’nın “geçen sezon, takımından, futboldan çok, ‘düşman ilan ettiği’ kulübün başkanı ile uğraşmaya başlaması” ile başlayan “sportif çöküş” devam ediyordu!..
Bu sezonun başında da, “geçen sezonun aksine, ‘yeni...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dört takım ve dört hoca!.. 18 Eylül 2021 | 366 Okunma Sergen Hoca kaçak oynuyor!.. 17 Eylül 2021 | 323 Okunma Fatih Hoca, Şenol Hoca ve gazeteci!.. 15 Eylül 2021 | 108 Okunma Yolların ayrılışından önce… 11 Eylül 2021 | 70 Okunma “Yıktın perdeyi, eyledin viran” Hoca’m!.. 10 Eylül 2021 | 516 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar