Hey gidi Fikret Orman hey!..

Orman’ın Aziz Yıldırım’ın taktiğine sarılması da işe yaramadı Yani “İçte ve dışta hayalî düşmanlar oluşturarak” hedef saptırmak!.. Dokuz aydır ödeme...

Orman’ın Aziz Yıldırım’ın taktiğine sarılması da işe yaramadı Yani “İçte ve dışta hayalî düşmanlar oluşturarak” hedef saptırmak!.. Dokuz aydır ödeme yapılmıyor” diyerek Federasyon’a giden ve FIFA’ya da gideceğini söyleyen Gökhan Töre krizi ile TV ekranlarına, gazete sayfalarına dökülen “Beşiktaş’ın mali durumu ile ilgili haberler”, Beşiktaşlı basketbolcuların “Dört aydır paralarımız ödenmiyor” gerekçesiyle antrenmanlara çıkmamaları ile zirve yaptı.
Böylece, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Gökhan Töre için söylediği “Oynamadan para kazanmak istiyor” sözleri ile futbolcunun verdiği yazılı cevabı bahane ederek, “disiplin soruşturması açması” da “okkalı bir para cezası verme” planı da kamuoyu önünde “boşa” düştü!..
Beşiktaş yönetiminin ve elbette Beşiktaş Başkanı’nın “parasal yönetimdeki beceriksizliklerini” ortaya çıkaran “Töre olayı” ile “artçısı olan” basketbolcuların idman boykotu, Orman’ın “gizlemeye çalıştığı” acı gerçekleri ortaya döktü!..
Dahası, Orman’ın “Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım’ın taktiğine sarılması” da işe yaramadı: “İçte ve dışta hayalî düşmanlar oluşturarak” hedef saptırmak!..
Beşiktaş içindeki muhaliflerine “Beşiktaş hainleri” sıfatını yakıştırmaktan, rakipleri için “Kulüpler Birliği Başkanı” olarak “sahneye koymaya çalıştığı” senaryolara kadar birçok adımı “etkisiz rüzgârlar” hâline geldi!..
Hey gidi Fikret Orman hey; bir zamanlar “başkanlık yarışında rakip oldukları” Yıldırım Demirören için bakın neler söylemişti:
“O benim çocukluk arkadaşım. Beşiktaş yönetim kurullarına beraber girdik. Ama Beşiktaş’ı yönetme anlayışlarımız aynı değil.  Fikrimiz hiç uyuşmadı. O pahalı transferler ve sansasyonel yönetimler peşinde oldu. Daha yüksek bütçeler harcayarak Beşiktaş’ı yönetmeye inanıyor. Ben Beşiktaş’ın kendi bütçesi içinde genç oyuncu yetiştiren ve bunların arasına sokulacak ve adapte olacak önemli oyuncularla başarılar elde edileceğine inanıyorum.”
Dahası da var; bir röporta...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gönlümde hep “Serkan” kalacaksın!.. 23 Ekim 2019 | 110 Okunma G.Saray’ın sahibi kimdir? 19 Ekim 2019 | 67 Okunma Liseciler bayram yapıyordur!.. 18 Ekim 2019 | 81 Okunma Grup tamam da ya finaller?.. 16 Ekim 2019 | 163 Okunma MHK’nın ortak vicdanını suçluyorum!.. 12 Ekim 2019 | 34 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar