Hedef Arda değil, Fatih Terim mi?..

Bana soruyorlar; “Siz de yazıyorsunuz, Arda siyasi görüşleri yüzünden sosyal medyada linç kampanyasına tutuluyor. Yönetim ne yapıyor? Tek kuruş almadan Galatasaray’a gelecek olan, Fatih Hoca’mızın da gelmesini...

Bana soruyorlar; “Siz de yazıyorsunuz, Arda siyasi görüşleri yüzünden sosyal medyada linç kampanyasına tutuluyor. Yönetim ne yapıyor? Tek kuruş almadan Galatasaray’a gelecek olan, Fatih Hoca’mızın da gelmesini istediği bir Galatasaray kaptanını biz taraftarlarla bile inatlaşarak kapı önünde bırakıyorlar. Yönetimdeki Galatasaraylılardan daha az mı Galatasaraylıdır Arda? Onun Galatasaray’a verdiklerini nasıl inkâr ederler?..”
Bu sorunun muhatabı benim ama “cevabını vermek durumunda olan” Mustafa Başkan’dır!..
Fatih Hoca, Rizespor maçından sonra “son durumu çok açık olarak” ortaya koydu!..
Bana göre, “Sosyal medyadaki linç kampanyasına ‘siyaset bile’ karıştırıldıktan sonra” Galatasaray yönetimi “bu konuda” bir defa daha düşünmelidir!..
Sakın ola ki; “Özel hayatındaki hatalar” falan demesinler; şimdi bu sütunlarda adlarını “teker teker” yazmak istemediğim ama Galatasaray tarihine “haklı olarak Anıt Adamlar olarak geçen” nice Galatasaray kaptanından daha büyük ve “affedilmez” hatalar yapmamıştır, “özel hayatında” Arda!..
Arda’ya “ikinci bir şans” verilmelidir; Fatih Hoca, “sizleri kırmadan, ortada bırakmadan” daha açık nasıl söylesin? Daha nasıl istesin, Arda’yı, hem de kaçıncı defa?..
Dersiniz ki; “Fatih Hoca’mız istedi, demek ki, ihtiyacı var, aldık”; gerilim biter, “bir avuç ‘İstemezükçünün’ sesi kısılır ve Arda yuvasına döner; futbolu da “her şeyden çok sevdiğini her zaman gösterdiği” Galatasaray’da bırakır!..
Göreceksiniz “hem sahada, hem soyunma odasında” çok da yararlı olacaktır, Galatasaray futbol takımına!..
Rakiplerinizin yazarları, yorumcuları, “bu gerçeği bildiklerinden” dönmemesi için ellerinden geleni artlarına koymuyorlar”; TV’lerde, spor sayfalarında, sizler ne yapıyorsunuz?..
Düşünmek bile istemiyorum ama farkında değil misiniz; yıllardan beri, “malum kişi ve grupların bir türlü hazmedemediği ve ‘kendilerinin hayal ettiği’ kulübe yakışmadığını düşündüğü, ‘Arda’dan...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Emre, başarmalısın!.. 31 Ekim 2020 | 168 Okunma Eşref Hamamcıoğlu istifa etmelidir!.. 30 Ekim 2020 | 63 Okunma ‘Erzurum Gecesi’nin karaları!.. 28 Ekim 2020 | 174 Okunma Eller aya, biz yaya!.. 24 Ekim 2020 | 75 Okunma Başkan ile Hoca ne yapmalılar?.. 23 Ekim 2020 | 88 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar