F.Bahçe ezgi geçti; ya sonrası?..

Yönetim üzerine düşeni yaptı, bakalım Erol Bulut, böyle iddialı bir kadroyu yönetebilecek mi? Çok açık ki, "transfer yarışını" Fenerbahçe "açık ara kazandı" ve de transfer ayının başından sonuna kadar "psikolojik" olarak rakiplerini adeta...

Yönetim üzerine düşeni yaptı, bakalım Erol Bulut, böyle iddialı bir kadroyu yönetebilecek mi?

Çok açık ki, "transfer yarışını" Fenerbahçe "açık ara kazandı" ve de transfer ayının başından sonuna kadar "psikolojik" olarak rakiplerini adeta "kum torbasını döver gibi" dövdü!..

Bir Fenerbahçeli dostum, gülerek bana "Galatasaraylılar da, Beşiktaşlılar da, Trabzonlular da lig boyunca Koç darbesini acı acı hissedecekler" dedi.

Aslında yazımın ilk paragrafındaki tabloda "itiraz edilecek" en ufak bir açık yok. Amma… İkinci paragraftaki tablo, "40 maçlık ligde ve sahada gerçekleşecek mi"; işte orada "birazcık" durmak gerek.

Gösteride gerçek şudur ki; "senaryo ve reji başka, sahne arkası başka, sahnede ramp ışıklarında başka gerçekler vardır" ve başarı, döner dolaşır "uygulamadaki uyuma" dayanır!..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Eller aya, biz yaya!.. 24 Ekim 2020 | 73 Okunma Başkan ile Hoca ne yapmalılar?.. 23 Ekim 2020 | 87 Okunma Belhanda’yı “kahraman” yapamazsın, Hoca’m!.. 21 Ekim 2020 | 151 Okunma Galatasaray'ı böldüler!.. 17 Ekim 2020 | 114 Okunma Bir büyük kayıp ve millî takımımız!.. 16 Ekim 2020 | 102 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar