Dursun Başkan, Arda’yı sustur...

Bunca emek ve para harcandı, “ülkenin ‘şu anda’ en kaliteli kadrosu kuruldu” ve de ‘en az Arda kadar ‘Galatasaraylı’ bir genç hoca, takımın başına getirildi ve şampiyonluk yoluna...

Bunca emek ve para harcandı, “ülkenin ‘şu anda’ en kaliteli kadrosu kuruldu” ve de ‘en az Arda kadar ‘Galatasaraylı’ bir genç hoca, takımın başına getirildi ve şampiyonluk yoluna çıkıldı”; şimdi “nereden ve neden ortaya çıktığı belli olmayan” bir “eski futbolcu olan” Arda Turan, “bu yapılanmanın altına tahribatı büyük olacak ‘psikolojik bomba’ koyuyor!..”
Okan Buruk ve kadrosunun başında “Demokles’in kılıçları” iki oldu; “Arda Turan’ın kılıcı” çok daha tehlikeli ve can acıtıcı, zira “sahibi tarafından” alenen itiraf edildi!..
“Nereden çıktı ise kendisi hakkında tertiplenen törende” çıkıp “demediğini bırakmamış”, Arda; spor sayfalarında okuduğumda inanamadım!..
Neymiş, “Guardiola’nın Barcelona’ya gelişi gibi Galatasaray’ın başına gelecek, bir sistem hocası, bir ekol hocası olarak Galatasaray futbolunu ve takımını yeniden yapılandıracak ve sadece Süper Lig değil, Avrupa kupalarını almak üzere yola çıkacakmış!.. Bu sezon bazı transferlerin yapılmasına yardımcı olmuş, istediği bir oyuncunun alınamamasına çok üzülmüşmüş...”
Galatasaray yöneticilerinin de bulunduğu toplantıda konuşmuş da, konuşmuş, söylediklerinin her...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dursun Başkan, Arda’yı sustur... 08 Ekim 2022 | 158 Okunma Bu balon patlatılmalı! 07 Ekim 2022 | 276 Okunma G.Saray'ı 8 kişi oynatan iki kurtarıcı (!) 05 Ekim 2022 | 88 Okunma Millî takım üzerine müthiş bir yazı… 01 Ekim 2022 | 136 Okunma Türk atletizmine kara leke! 30 Eylül 2022 | 207 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar